BOZP špecialista

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Lozorno, Bratislavský kraj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozícia je obsadzovaná pre spoločnosť pôsobiacu v oblasti automotive.
- Metodické usmerňovanie zamestnancov v oblasti BOZP a OPP
- Starostlivosť o nastavenie a zachovanie najvyšších štandardov ochrany zdravia, bezpečnosti a životného prostredia a dosiahnutie pracovného prostredia bez úrazov
- Riešenie úloh a problémov
týkajúcich sa bezpečnosti práce
- Zaisťuje interné BOZP audity + BOZP akčné plány, ich príprava, spracovanie, vedenie, plnenie
- Navrhuje nápravné a preventívne opatrenia
- Manažuje bezpečnostné riziká, spracováva, posudzuje, up datuje a udržiava analýzu hodnotenia rizík
- Implementuje a vedie BOZP programy
- Vedie BOZP stretnutia, bezpečnostné okienko, participuje na komunikačných stretnutiach
- Eviduje, vyšetruje a analyzuje pracovné úrazy, skoro nehody, ošetrenia s prvou pomocou a choroby z povolania – navrhuje a realizuje okamžité a preventívne opatrenia
- Zodpovedá za sledovanie nákladov za ním riadené oblasti, zaisťuje nákladové zlepšenia

- Práca v stabilnej firme
- Motivujúce finančné ohodnotenie
- Príspevok na dochádzanie
- 13. a 14. plat podľa výsledkov spoločnosti
- MultiSport karta
- Jazykové kurzy
- Príspevok na dôchodkové sporenie
- Športové a kultúrne akcie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

-SŠ/VŠ vzdelanie v oblasti BOZP, OPP alebo príbuznej oblasti
- Prax v oblasti BOZP a OPP minimálne 1 rok
- Aktívna znalosť anglického jazyka slovom a písmom
- Prezentačné zručnosti
- Vodičský preukaz skupiny B

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3248652  Dátum zverejnenia: 21.11.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.