Technik prevádzky

Manuvia, a. s.

Bratislava -Devínska Nová Ves, Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
01.02.2018
850 Eur + 100 Eur variabilná zložka + 50 Eur v prípade že kandidát má osvedčenie §21

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- dohľad a kontrola nad fungovaním automatického systému prepravy materiálu k zákazníkovi od firmy CEIT,
- dohľad a kontrola funkčnosti zariadení CEIT,
- každodenná bežná údržba zariadení, magnetickej pásky a tagov,
- odstraňovanie drobných porúch a prekážok pre fungovanie zariadení CEIT,
- operatívna komunikácia so zákazníkom,
- operatívny reporting nadriadenému (podľa potreby).

Stravné lístky v hodnote 3,5 Eur preplácanie 100%
13 plat ( výška stanovená na základe HV spoločnosti)
Team building 2x ročne
1 hodina cudzieho jazyka hradená zamestnávateľom (ANJ resp. NJ)
Nástup okamžite do interného stavu spoločnosti
Možnosť zabezpečenia ubytovania v blízkosti pracoviska

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Spoločnosť poskytujúca komplexné inovatívne riešenia na podporu produktivity a efektivity priemyselných podnikov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika, Strojárstvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- samostatnosť
- manuálna zručnosť
- zodpovednosť
- flexibilita
- ochota pracovať na 12-hodinové zmeny /2dni denná - 2 dni nočná - 4 dni voľna/

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3243512  Dátum zverejnenia: 8.12.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850 Eur + 100 Eur variabilná zložka + 50 Eur v prípade že kandidát má osvedčenie §21