Inžinier kvality pre styk so zákazníkom

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Lozorno, Bratislavský kraj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozícia je obsadzovaná pre spoločnosť pôsobiacu v automobilovom priemysle.
- Komunikácia so zákazníkmi ohľadom požiadaviek na kvalitatívne parametre výrobku
- Plnenie požiadaviek a potrieb zákazníka
- Riadi realizáciu zmien a odchýlok podľa oznámení zmeny alebo odchýlky zasahujúcej jemu riadenej oblasti
- Plnenie nápravných a preventívnych opatrení pre zlepšenie kvality výrobkov
- Analýza výsledkov testu, analýza stavu, vývoja a trendov kvality, návrh QM opatrenia pre zlepšenie
- Vyhodnocovať a viesť evidenciu reklamácií a sťažností zákazníka, anaýza, stanovenie nápravných opatrení, prerokovanie s príslušnými zamestnancami,vyhodnocuje stav ich plnenia a kontroluje ich účinnosť
- Spracováva kontrolné postupy pre špecifické výkony kontrol kvality hotových výrobkov a polovýrobkov
- Riadi vzorkovanie hotových výrobkov, zodpovedá za realizáciu plánu vzorkovania
- Organizuje a riadi prípravu dokumentácie a predloženie súboru dokumentácie v rozsahu požadovanom zákazníkom pri vzorkovaní hotových výrobkov a predkladá ich zákazníkovi
- Vedie evidenciu špecifických požiadaviek zákazníka a kontroluje ich plnenie
- Zdokonaľuje využívanie kontrolných a testovacích zariadení
- Pripravuje podklady pre audity výrobku
- Sledovanie zabezpečenia mimoriadnych zákazníkových požiadaviek vrátane dokumentačnej povinnosti
- Zaistenie, aby obsah a formát identifikačného znaku na výrobkoch určených zákazníkovi, označenie výrobku a možnosť spätnej sledovateľnosti vyhovovali všetkým požiadavkám zákazníka
- Aktuálnosť kontrolných postupov a dokumentácie QEMS v ním riadenej oblasti
- Pravidelné informovanie QM o problémoch s kvalitou a všeobecnom vývoji
- Organizačné zaistenie výkonu všetkých kontrol a skúšok definovaných v kontrolnom pláne výrobku

- Práca v stabilnej firme
- Motivujúce finančné ohodnotenie
- Príspevok na dochádzanie
- Športové a kultúrne akcie
- 13. a 14. plat podľa výsledkov spoločnosti
- MultiSport karta
- Jazykové kurzy
- Príspevok na dôchodkové sporenie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- VŠ vzdelanie s praxou v odbore minimálne 1 rok
- Komunikatívna znalosť AJ alebo NJ
- Vodičský preukaz sk. B
- Flexibilita, samostatnosť

Sme Manuvia – medzinárodná personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Zaisťujeme komplexný servis služieb náboru zamestnancov do spoločností. A to od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov o pracovníkov pri nástupe na pracovisko. Okrem náboru robotníckych pozícií vám môžeme ponúknuť aj naše služby v oblasti recruitmentu profesionálov a manažérov. Náš skúsený tím operuje naprieč Českom, Slovenskom a Maďarskom a je schopný vám poskytnúť špecialistov v niekoľkých rôznych odvetviach. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes! Naši skúsení náborári nájdu každému prácu na mieru.

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3217810  Dátum zverejnenia: 17.10.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.