Pomocný robotník Nemčice

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Nemčice, okres Topolčany
Termín nástupu
podľa potreby klienta
Mzdové podmienky (brutto)
na pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- pomocný robotník pri výrobe paliet

- preplácané nadčasy, sviatky
- gastro lístky
- rizikový príplatok
- Možnosť aj ubytovania

Informácie o výberovom konaní

Hlavná pracovná náplň:

• Riadi sa pokynmi svojho nadriadeného
• Plní povinnosti definované zákonníkom práce (§ 81).
• Dodržiava zásady BOZP a PO, riadi sa internými predpismi a pokynmi.
• Pílenie a skracovanie reziva na požadované presné rozmery.
• Obsluhovanie zariadení na prípravu a výrobu paliet.
• Výroba a oprava paliet.
• Manipulácia s materiálom a výrobkami.
• Zodpovedá za kvalitu vykonanej práce.
• Povinný vykonávať pracovnú činnosť pri výrobe produktov v zmysle platných výrobných noriem, alebo podľa technickej dokumentácie.
• Zodpovedá za zverené hodnoty.
• Dodržiava kvantitatívne normy vo výrobe.
• Zásobuje výrobnú halu, označuje a pripravuje výrobky na export.
• Udržuje poriadok vo výrobných a skladových priestoroch.
• V prípade potreby plní aj ďalšie úlohy podľa pokynov nadriadeného

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Spracovanie dreva a výroba výrobkov z dreva, výroba nábytku

Klient vyrábajúci palety a obalové materiály

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

pracovitosť
zodpovednosť

Sme Manuvia – medzinárodná personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Zaisťujeme komplexný servis služieb náboru zamestnancov do spoločností. A to od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov o pracovníkov pri nástupe na pracovisko. Okrem náboru robotníckych pozícií vám môžeme ponúknuť aj naše služby v oblasti recruitmentu profesionálov a manažérov. Náš skúsený tím operuje naprieč Českom, Slovenskom a Maďarskom a je schopný vám poskytnúť špecialistov v niekoľkých rôznych odvetviach. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes! Naši skúsení náborári nájdu každému prácu na mieru.

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3203519  Dátum zverejnenia: 4.1.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: na pohovore