Práca v Rožňave - Obsluha zváracieho robota

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Gemerská 585, 049 51 Brzotín, Košický kraj
Termín nástupu
01.10.2017
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-obsluha, programovanie zváracieho robota,
- zíákladné nastavenia, parametrizácie a kalibrácie robota
- práce podľa inštrukcií a výrobného cyklu

Iné výhody

- práca v stabilnej výrobnej spoločnosti v sektore
- príležitosť pre ďalší profesijný rast,
- uplatnenie Vašich vedomostí a skúseností
- príplatky za sťažené prostredie
- možnosť prestupu do interného stavu klienta

V prípade Vášho záujmu nám zašlite svoj životopis: [email protected],
alebo nás navštívte osobne na pobočke v Košiciach, Mlynská 27 - McROY Jobliner

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Spoločnosť je zameraná na povrchové úpravy a spracovanie kovov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Stojársky priemysel

- predchádzajúce skúsenosti s prácou na zváracom robote,
-čítanie výkresovej dokumentácie,
-prax pri zváraní metódou MIG/MAG

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3193109  Dátum zverejnenia: 20.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou