Manažér oddelenia R&D

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Malacky, okres Malacky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozícia je obsadzovaná pre obchodno-výrobnú spoločnosť.
- Zodpovednosť za vypracovanie výrobno-technickej a programovej dokumentácie
- Spoluúčasť na tvorbe stratégie spoločnosti
- Zodpovednosť za správne zrealizovanie návrhov na zmeny
- Úzka spolupráca s oddelením zákazníckeho servisu a oddelením výroby, konštrukcie, technológie, nákupu
- Operatívne riešenie problémov počas výroby zákazky
- Skúsenosť s testovaním validáciou výrobkov a procesov
- Vývoj nových produktov, inovácie existujúcich produktov, technická a konštrukčná optimalizácia výrobkov
- Znalosť bezpečnostných a protipožiarnych noriem
- Zodpovednosť za súlad výrobného procesu s platnými normami, certifikátmi a produktovými klasifikáciami
- Podpora obchodu s technickým riešením

- Práca v stabilnej spoločnosti
- Profesný a osobnostný rozvoj

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- VŠ vzdelanie strojárskeho zamerania II. stupňa podmienkou
- znalosť programov SOLID WORKS alebo TRU TOPS na pokročilej úrovni
- anglický jazyk podmienkou
- procesné a analytické myslenie
- vysoké pracovné nasadenie
- spoľahlivosť
- zodpovedný prístup k práci
- organizačné a komunikačné schopnosti
- kreatívnosť
- flexibilita
- samostatnosť
- lojálnosť
- bezúhonnosť

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3178863  Dátum zverejnenia: 5.9.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.