Team leader účtovného oddelenia

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Bratislava, Bratislavský kraj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozíciu obsadzujeme pre medzinárovnú developerskú spoločnosť, ktorá sa podiela na výstavbe významných projektov najmä v rámci západného Slovenska.
- Vedenie účtovníctva v súlade so Zákonom o účtovníctve a súvisiacimi predpismi
- Zastrešenie komplexnej účtovnej, daňovej, finančnej a majetkovej agendy spoločnosti
- Zabezpečenie overenia závierky audítorom, prípravy DPPO
- Manažovanie oddelenia účtovníctva po personálnej stránke
- Tvorba interných smerníc v oblasti ekonomiky
- Spolupráca pri vypracovaní ročného plánu, jeho zmenách a vyhodnotení v súlade s obchodným plánom a stratégiou spoločnosti
- Zodpovednosť za inventarizáciu záväzkov pohľadávok, peňažných prostriedkov a správu majetku spoločnosti

- Služobné auto aj na súkromné účely
- Stravná karta, sick days, narodeninový darček, príspevok pri pracovnom a životnom jubileu, príspevok pri narodení dieťaťa, bezplatné parkovanie vo firemnej garáži
- Podpora profesionálneho rastu cez možnosť interných rotácií a kariérneho postupu
- Teambuildingy a firemné aktivity
- Zdravotná prehliadka, masáže

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- VŠ vzdelanie s ekonomickým zameraním
- Prax na podobnej pozícii min. 5 rokov
- Legislatívne znalosti: Zákon o účtovníctve, Daňové zákony (DPH, daň z príjmov)
- PC a software: MS Office, účtovný systém NAVISION, bankový styk Opus Capita, reporting HFM

Sme Manuvia a hľadáme pracovníkov do rôznych oblastí.
Nájdeme Vám prácu na mieru.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3175744  Dátum zverejnenia: 1.9.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.