Stavebno-technický dozor

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Botswana, Zahraničie - ostatné
Mzdové podmienky (brutto)
3 000 EUR/mes

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na dvojročný projekt/ kontrakt do Južnej Afriky hľadáme skúseného kandidáta na pozíciu Stavebný dozor so zameraním na inžinierske stavby (Mosty).

Náplň práce:

- Výkon stavebného dozoru pri výstavbe a ukončení mosta v Južnej Afrike v súlade so zachovaním bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci
- Kontrola stavu projektových prác podľa projektového plánu
- Kontrola bezpečnosti práce
- Kontrola kvality realizácie mostných konštrukcií, telies, výstuží apod.
- Kontrola projektovej dokumentácie so skutočnosťou a plnením projektových aktivít podľa plánu
- Eskalačný manažment
- Vykonávanie dohľadu nad vedením stavebného denníka
- Komunikácia s investormi, dodávateľmi a subdodávateľmi, koordinácia ich prác
- Zosúladenie priestorovej polohy s dokumentáciou stavby, dodržiavanie všeobecných technických požiadaviek na výstavbu
- Zodpovednosť za kontrolu dodržovania kvality vykonaných prác v súlade s projektovou dokumentáciou
- Zodpovednosť za kontrolu postupu prác podľa harmonogramu výstavby a zmlúv uzatvorených s dodávateľmi
- Komunikácia so Stavbyvedúcimi a Projektovým manažérom

- Participácia na zaujímavom projekte (výstavba 2,5 km mostu cez rieku Zambezi) v zahraničí
- Mesačná mzda 3000,- btto Eur fix (2- ročný kontrakt so Slovenskou firmou)
- Ubytovanie a cestovné náhrady plne hradené
- Diéty min.33 eur na deň
- Pracovný proces: 3 mesiace full-time práca dozoru na mieste výkonu práce/ 2 týždne na Slovensku voľno

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- Autorizovaný stavebný dozor pre líniové/dopravné stavby – mosty a mostné konštrukcie
- 10 rokov praxe, úspešné projekty doložené referenciami
- Aktívna znalosť anglického jazyka nutná
- Schopnosť pracovať v tíme, zvládanie stresu, riešenie krízových situácií
- Flexibilita, mobilita, adaptabilita

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2832914  Dátum zverejnenia: 31.12.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3 000 EUR/mes