Android Developer Java/C++

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Žilinský kraj, okres Žilina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Android Developer sa podieľať na vývoji navigačného softvéru pre každodenné použitie na cestách pre Android.
Programovanie najčastejšie C++ (11), STL knižnica, pre platformu Android - Android Studio s buildovacím systémom Gradle.

  • práca v medzinárodne pôsobiacej firme,
  • pracovné prostredie, kde sa cení inovatívnosť,
  • agilný vývoj,
  • práca s najnovšími technológiami,
  • priestor pre odborný/osobnostný rast (odborné, jazykové vzdelávanie, konferencie a pod.),
  • voliteľné benefity,
  • odmeňovanie pozostávajúce z mesačnej mzdy a bonusov...

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

- slovenská IT spoločnosť, ktorá pôsobí na trhu od roku 2004, s počtom zamestnancov do 150,

- vývoj najsťahovanejšej offline navigácie na svete, denný download aplikácie 150,000x, 95 miliónov používateľov,

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

  • vysoškolské vzdelanie I.stupňa – technický charakter, IT, TELCO,
  • min. 2-ročné skúsenosti na rovnakej/obdobnej pozícii, - skúsenosti s vývojom pre Android,
  • Java – pokročilá znalosť,
  • skúsenosti s C++ výhodou,
  • skúsenosti v oblasti softvérovej analýzy, ladenie, profilovanie,
  • kreativita, samostatnosť,
  • konštruktívne riešenie problémov,
  • inovatívne myslenie a chuť učiť sa

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2826088  Dátum zverejnenia: 9.1.2017