Junior obchodník

Manuvia, a. s.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Košický kraj
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
zaujímavé motivujúce platové ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• aktívne vyhľadávať a oslovovať nových zákazníkov,
• priame oslovovanie zákazníkov
• udržiavanie a posilňovanie pozitívnych vzťahov so stálymi zákazníkmi,
• vytváranie a priebežná aktualizácia databázy,
• predaj produktov a služieb nášho klienta
• budovanie vlastného teamu a jeho manažovanie,
• vyhodnocovanie tréningových modelov a aplikácia získaných poznatkov v praxi,
• poskytovanie spätnej väzby - spolupráca s manažérom na osobnom a profesionálnom rozvoji.

Získate prácu v medzinárodnej spoločnosti formujúcej technologické trendy a inovácie. Nájdete u nás väčšie výzvy a možnosti ďalej rozvíjať svoje schopnosti. Ako aj:
• motivačné finančné ohodnotenie,
• kvalitné zaškolenie,
• dynamickú prácu v akčnom kolektíve,
• firemné akcie,
• služobný telefón aj na súkromné účely,
• služobný automobil,
• nadštandardné finančné ohodnotenie progresívnym systémom.

Vopred ďakujeme za Vaše životopisy. Z kapacitných dôvodov však budú kontaktovaní len vybraní uchádzači. Za pochopenie ďakujeme.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Telekomunikácie

Náš klient pôsobí v telekomunikačnej oblasti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Od vhodného kandidáta očakávame :
výborné predajné a komunikačné zručnosti,
schopnosť presvedčivo argumentovať, promptne reagovať na podnety,
kreativitu, schopnosť zaujať, samostatnosť
prijemné vystupovanie,
pozitívny postoj k práci za každých okolností.

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 1680476  Dátum zverejnenia: 8.1.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: zaujímavé motivujúce platové ohodnotenie