Kuchár do Mexickej reštaurácie Mezcalli/ Cook for Mexican restaurant Mezcalli

MCH Group s.r.o.

Miesto práce
Námestie SNP, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
6 - 8 EUR/hod.uvedená mzda je v čistom a závisí od skúseností a odpracovaných hodín. Viac informácií na osobnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej mexickej reštaurácie pod vedením šéfkuchára Briana Navarra hľadáme kuchárov s láskou pre gastro, zodpovedným prístupom, ľudí, ktorí majú záujem pracovať v rodinnom podniku, kde všetci ťaháme za jeden povraz, ľudí, ktorí sa chcú naučiť nové veci a hľadajú dlhodobú a stabilnú prácu. Práca kuchára zahŕňa hlavne prípravu mise-en-place, vyprážanie, grilovanie, dokončovanie jedál. Naše menu môžete nájsť na https://www.mezcalli.sk/menu/

We are looking for cooks to our Mexican restaurant under the leadership of Head Chef Brian Navarro, people, who like us, share the love of hospitality, are responsible, people who want to work in a family place where we work like one team, people who want to learn new things and are looking for long-term and reliable workplace.
The job duties of chef are preparing mise-en-place, frying, grilling, finishing the dishes. You can check our menu at https://www.mezcalli.sk/menu/

Možnosť práce na TPP- dlhý/krátky týždeň alebo podľa dohody
na dohodu - pracovný čas podľa dohody.
We are looking for full time person - long/short week or according the agreement
part-time - working time according the agreement

Prosíme uchádzačov o zaslanie životopisu na našu emailovú adresu a v prípade nášho záujmu Vás budeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Španielsky jazyk - Stredne pokročilý (B2)

pracovitý, zodpovedný, tímový hráč, flexibilný, schopný pracovať v rušnej prevádzke, schopnosť pracovať pod stresom, ovládať anglický alebo španielský jazyk na komunikatívnej úrovni je podmienkou.

hard-working, responsible, team player, flexible, ability to work in busy restaurant, ability to work under stress, communication level of English or Spanish is required.

Mezcalli Bratislava je jedinečný koncept reštaurácie a cocktailového baru, ktorý pripravuje autentickú mexickú kuchyňu a snaží sa priniesť kúsok Mexika na Slovensko. Mezcalli ponúka profesionálny servis s priateľskou atmosférou.
ID: 4320652  Dátum zverejnenia: 26.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.