Advokát / Senior koncipient

McGrath & Arthur s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 700 - 2 500 EUR/mesiacpodiel na zisku oddelenia, podiel z vlastných klientov. Výška základnej mzdy sa môže líšiť v závislosti od stupňa seniority.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náš kolektív advokátskej kancelárie, chceme obohatiť o šikovného, skúseného Advokáta, prípadne Koncipienta.

Nový kolega musí disponovať odbornými znalosťami obchodného práva a občianskeho práva, výbornými prezentačnými schopnosťami a výzvy prijať s nasadením a odhodlaním. Jeden z našich veľkých klientov sa zaoberá výstavbou ciest a diaľnic, preto sú skúsenosti z oblasti development-u výhodou. Zároveň Vám ponúkneme naše vedomosti, príjemne pracovné prostredie pod bratislavským hradom a rôzne iné benefity.

K Vašimi zodpovednostiam bude patriť:
Právna agenda špecializovaná na spoločnosti - obchodné právo, občianske právo, pracovné právo, autorské právo a pod.

Služobné cesty - návšteva veľkého klienta. Dva dni do týždňa strávené mimo Bratislavy.

Práca s väčšími klientmi (stavebné firmy, banky a pod.), ale aj s menšími spoločnosťami.

V prípade záujmu možnosť participácie aj na prípadoch spadajúcich do oblasti trestného/rodinného práva.

Príprava písomných podaní a vyjadrení pre potreby súdneho, konkurzného a exekučného konania.

Zastupovanie klientov na súdnych pojednávaniach.

Komunikácia s klientmi, súdmi, exekútormi a inými štátnymi alebo verejnými inštitúciami.

Znalosť FIDIC výhodou, nie nutnosťou

Mimoriadne platené voľno nad rámec Zákonníka práce v deň narodenín, platené vianočné voľno
Masáže vo firme
Sick day
Fresh fruit day
Možnosť výhry all inclusive dovolenky (dovolenka pre 2 osoby)
Každodenne zabezpečený pitný režim na pracovisku
Podpora osobného a profesného rozvoja
pracovný kolektív s dobrými vzťahmi, 25-30 ľudí
Vyvážený osobný a pracovný život
Štandardná pracovná doba
Stabilná práca s dlhotrvajúcou perspektívou
Atraktívne pracovné prostredie na ulici Palisády
PC a mobilný telefón

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, odpovedať budeme vybraným kandidátom, ktorí najviac vyhovujú požiadavkám na pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Aspoň 3 roky praxe ako právnik resp. v advokácii

Počet rokov praxe

3

Zodpovednosť
Adaptabilnosť
Pracovitosť
Precíznosť
Samostatnosť
Komunikatívnosť

McGrath & Arthur group (ktorej súčasťou je aj advokátska kancelária MCGA legal) je neustále sa rozvíjajúca skupina spoločností pôsobiacich v SR a viacerých štátoch Európy a sveta. Skupina MCGA group poskytuje právne, inkasné, účtovné a poradenské služby. Svojim zamestnancom ponúka možnosti osobného rozvoja ako aj postupu v rámci spoločnosti, ale aj v zahraničí. Výhodou je spolupráca s renomovanými spoločnosťami z bankovej oblasti, ktoré našim zamestnancom zlepšujú kvalifikačný profil pri hľadaní nového zamestnania a hľadaní zaujímavých pozícií umožňujúcich ich pracovný a osobnostný rast.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4766323  Dátum zverejnenia: 26.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac