Telefonický agent inkasa pohľadávok na Home Office po mesačnom zaškolení v Bratislave (možný aj kratší pracovný úväzok)

McGrath & Arthur s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
IHNEĎ
800 - 900 EUR/mesiacpo mesiaci FIX: 900 eur/mesiac + možnosť kvartálnych výkonnostných odmien

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nových kolegov do nášho tímu!
Call centrum McGrath & Arthur s.r.o.je súčasťou silnej a stabilnej spoločnosti s 15 ročnou tradíciou. Väčšina našich operátorov u nás pracuje 2 roky a viac.

Čo Vás u nás čaká?
Naša práca spočíva v každodennej komunikácii s dlžníkmi.
Poskytneme Vám aktívny denný mentoring a podporu. Jediné, čo potrebujete, je mať ukončené stredoškolské vzdelanie s maturitou, nebáť sa telefónu a komunikácie s ľuďmi. Všetko ostatné Vás radi naučíme, stačí, ak máte chuť a motiváciu.

PO MESAČNOM ZAŠKOLENÍ V BRATISLAVE PRÁCA NA HOMEOFFICE (požadujeme, aby ste prvý mesiac buď denne dochádzal/a do kancelárie v Bratislave, alt. našiel/a si ubytovanie u známych alebo na ubytovni).

Ak ste z Bratislavy a okolia a uprednostníte prácu v kolektíve s možnosťou občasného home office, budeme sa s Vami s radosťou stretávať v našej bratislavskej kancelárii, na ulici Palisády, pod Bratislavským hradom, ktorá je na skok do centra mesta.

Náplň práce:
*Samostatná telefonická komunikácia s dlžníkmi, spracovanie hovoru, návrh riešení pre dlžníka, vytváranie dohodnutého splátkového kalendára
* Inkaso finančných záväzkov klientov bánk, telekomunikačných operátorov a pod.
* Pri telefonickom kontakte s dlžníkom: predkladanie návrhov riešení jeho situácie, s cieľom dosiahnutia vyrovnania dlžnej sumy
* Práca s interným operačným systémom
* Práca pre najväčšie banky a telekomunikačné spoločnosti: Tatra banka, Slovenská Sporiteľňa, mBank, BNP Paribas, Slovak Telekom a pod.

PO MESAČNOM ZAŠKOLENÍ V BRATISLAVE práca na HOMEOFFICE
* Vhodné ako štart kariéry pre absolventov alebo napríklad po rodičovskej dovolenke
* Poskytneme Vám firemné vybavenie - počítač, monitor, klávesnica myš (potrebujete Vaše pripojenie na internet dostatočnej kvality)
* Pracovná doba 8:00 - 16:30 alebo 9:30- 18:00 hod.
* Zaškolíme všetkých uchádzačov. Pridajte sa k nám a staňte sa súčasťou mladého a priateľského tímu kolegov, ktorí Vám radi pomôžu
* Kvartálne výkonnostné odmeny
* Mimoriadne platené voľno nad rámec Zákonníka práce: 3 voľné dni navyše (platené voľno v deň narodenín, sick day, platené vianočné voľno)
* Losovanie dovolenky v zahraničí pre zamestnanca
* Forma stravovania- peňažný príspevok alebo gastro karta
* Každodenne zabezpečený pitný režim na pracovisku vrátane dobrej kávy a čaju zadarmo
* Teambuildingové aktivity
* Atraktívne pracovné prostredie na ulici Palisády
* Vyvážený osobný a pracovný život
* Podpora osobného a kariérneho rozvoja
* Možnosti ďalšieho profesijného rastu v rámci spoločnosti aj v rámci zahraničných pobočiek (manažér, supervízor, vedúci call centra, analytik, vedúci vymáhania atď.)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* Výborne komunikačné schopnosti
* Samostatnosť a precíznosť
* Spoľahlivosť
* Zodpovednosť
* Dôslednosť
*Cieľavedomosť
* Ráznosť

McGrath & Arthur group (ktorej súčasťou je aj advokátska kancelária MCGA legal) je neustále sa rozvíjajúca skupina spoločností pôsobiacich v SR a viacerých štátoch Európy a sveta. Skupina MCGA group poskytuje právne, inkasné, účtovné a poradenské služby. Svojim zamestnancom ponúka možnosti osobného rozvoja ako aj postupu v rámci spoločnosti, ale aj v zahraničí. Výhodou je spolupráca s renomovanými spoločnosťami z bankovej oblasti, ktoré našim zamestnancom zlepšujú kvalifikačný profil pri hľadaní nového zamestnania a hľadaní zaujímavých pozícií umožňujúcich ich pracovný a osobnostný rast.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4280703  Dátum zverejnenia: 22.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac