Advokát/ka

McGrath & Arthur s.r.o.

Miesto práce
Partizánska 2, 811 03 Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
2 000 - 2 500 EUR/mesiacPonúkame aj: podiel na zisku právneho oddelenia našej spoločnosti ako aj podiel na zisku z prinesených vlastných klientov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša advokátska kancelária s viac ako 15ročnými skúsenosťami na trhu poskytovania právnych služieb, hľadá nového kolegu alebo kolegyňu, ktorý prinesie do nášho teamu skúsenosť. Oblasti práva, ktorým sa venujeme sú rozmanité, rovnako ako naši klienti.

Prioritne sa však stretnete s:
- poskytovaním právneho poradenstva najmä v oblasti obchodného práca
- prácou s väčšími klientmi (stavebné firmy, banky a pod.), ale aj menšími spoločnosťami,
- spolupráca s veľkou stavebnou spoločnosťou na výstavbe diaľnic a ciest I. triedy (znalosť FIDIC výhodou)
- príprava a pripomienkovanie zmlúv, vypracovávanie analýz a stanovísk,
- zastupovanie spoločnosti v súdnych a iných konaniach

* Práca v kolektíve 25 - 30 ľudí
* Štandardná pracovná doba
* Benefity: platené voľno v deň narodenín, masáže vo firme, sick day, platené vianočné voľno, fresh fruit day a pod.
* Homeoffice podľa dohody
* Práca v príjemnom kolektíve

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

advokát/koncipient/právnik

Počet rokov praxe

3

- zodpovednosť
- pracovitosť
- samostatnosť
- precíznosť

McGrath & Arthur group (ktorej súčasťou je aj advokátska kancelária MCGA legal) je neustále sa rozvíjajúca skupina spoločností pôsobiacich v SR a viacerých štátoch Európy a sveta. Skupina MCGA group poskytuje právne, inkasné, účtovné a poradenské služby. Svojim zamestnancom ponúka možnosti osobného rozvoja ako aj postupu v rámci spoločnosti, ale aj v zahraničí. Výhodou je spolupráca s renomovanými spoločnosťami z bankovej oblasti, ktoré našim zamestnancom zlepšujú kvalifikačný profil pri hľadaní nového zamestnania a hľadaní zaujímavých pozícií umožňujúcich ich pracovný a osobnostný rast.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4151866  Dátum zverejnenia: 12.11.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac