Manažér správy a inkasa pohľadávok

McGrath & Arthur s.r.o.

Miesto práce
Partizánska 2, 811 03 Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.09.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
900 - 2.000 Eur brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Príprava stratégie a procesu pre mimosúdne vymáhanie pohľadávok
• Realizácia krokov mimosúdneho vymáhania
• Spolupráca s call centrom a inými oddeleniami
• Spolupráca na vývoji vlastného CRM systému
• Komunikácia s klientmi
• Iné činnosti súvisiace so správou portfólia pohľadávok

• Práca v príjemnom prostredí advokátskej kancelárie
• Práca pre najväčšie banky a telekomunikačné spoločnosti: Tatra banka, Slovenská Sporiteľňa, OTP Banka, Prima banka, mBank, Slovak Telekom a pod.
• Fixná pracovná doba
• Výkonnostné odmeny
• Zamestnanecké benefity: platené voľno v deň narodenín, sick day, platené vianočné
voľno, masáže, fresh fruit day a pod.
• Práca v mladom a priateľskom kolektíve
• Odborné zaškolenie je samozrejmosťou
• Možnosti ďalšieho profesijného rastu v rámci spoločnosti aj v rámci zahraničných
pobočiek

Uchádzači, ktorí nemajú skúsenosti s inkasom pohľadávok a skúsenosti s prácou s excel a word na dobrej úrovni nebudú pozývaní na pohovor a ani im nebude odpovedané na zaslaný životopis.

Na pohovore bude preskúšaná znalosť excelu a wordu. Od kandidáta sa vyžaduje znalosť a automatické orientovanie sa v základných softvéroch.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2018 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• MS Office - pokročilý (word, excel)
• skúsenosti s vymáhaním pohľadávok

McGrath & Arthur group (ktorej súčasťou je aj advokátska kancelária MCGA legal) je neustále sa rozvíjajúca skupina spoločností pôsobiacich v SR a viacerých štátoch Európy a sveta. Skupina MCGA group poskytuje právne, inkasné, účtovné a poradenské služby. Svojim zamestnancom ponúka možnosti osobného rozvoja ako aj postupu v rámci spoločnosti, ale aj v zahraničí. Výhodou je spolupráca s renomovanými spoločnosťami z bankovej oblasti, ktoré našim zamestnancom zlepšujú kvalifikačný profil pri hľadaní nového zamestnania a hľadaní zaujímavých pozícií umožňujúcich ich pracovný a osobnostný rast.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Partizánska 2
811 03 Bratislava

Kontakt

ID: 3333076   Dátum zverejnenia: 14.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   900 - 2.000 Eur brutto