Recepčná/sekretárka v advokátskej kancelárii

McGrath & Arthur s.r.o.

Miesto práce
Partizánska 2, 811 03 Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohoda - až brutto 900,- EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

ZABEZPEČENIE PLYNULÉHO CHODU KANCELÁRIE - administratívne, organizačné a sekretárske práce, najmä:
- práca na recepcii
- prijímanie a uvádzanie návštev a zabezpečenie občerstvenia
- vybavovanie telefonickej agendy a komunikácia s klientmi spoločnosti
- obsluha telefónu, faxu, tlačiarní
- kopírovanie a scanovanie
- bežná administratíva
- korešpondencia
- evidencia pošty
- vedenie celkovej agendy kancelárie, vrátane pokladne
- zabezpečovanie a nákup kancelárskych, ako aj iných potrieb pre potreby kancelárie
- zabezpečovanie servisu zariadení nachádzajúcich sa v kancelárii (tlačiarní, kopírovacích a multifunkčných zariadení, telefónov, obálkovacieho stroja a pod.)
- starostlivosť o bežný poriadok a čistotu kancelárie počas pracovného dňa
- asistentská podpora a pomoc pre zamestnancov kancelárie
- samostatné riešenie bežných prevádzkových potrieb súvisiacich s bezproblémovým chodom kancelárie
- zabezpečovanie jednoduchých administratívnych činností

- Práca v príjemnom prostredí advokátskej kancelárie
- Voľno v deň narodenín, sick day, vianočné voľno a pod.
- Práca v mladom a priateľskom kolektíve
- Odborné zaškolenie, ako aj ďalšie nadstavbové školenia potrebné k výkonu práce
- Našimi Klientmi sú banky a telekomunikačné spoločnosti
- Možnosti ďalšieho profesijného rastu v rámci spoločnosti

Informácie o výberovom konaní

Výberové konanie bude prebiehať v dvoch kolách.

Prosíme len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú nami požadované kritéria (2 ročná prax so zabezpečovaním celého chodu kancelárie, aktívny vodič a schopnosť využívať Microsoft Excel a Microsoft Word pri hromadnej korešpondencii) o zaslanie životopisu emailom, s uvedením výšky očakávaného platu (brutto alebo netto), s predmetom "Recepčná" na adresu job@mcga.sk.
Ďakujeme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.12.2017 (ostávajú ešte 4 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Pokladňa - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

kancelárske činnosti a vedenie kancelárie
2

samostatnosť, zodpovednosť a spoľahlivosť, príjemné vystupovanie

McGrath & Arthur group (ktorej súčasťou je aj advokátska kancelária MCGA legal) je dynamicky sa rozvíjajúca skupina spoločností pôsobiacich v SR a viacerých štátoch Európy a sveta. Skupina MCGA group poskytuje právne, inkasné, účtovné a poradenské služby. Svojim zamestnancom ponúka možnosti osobného rozvoja ako aj postupu v rámci spoločnosti, ale aj v zahraničí. Výhodou je spolupráca s renomovanými spoločnosťami z bankovej oblasti, ktoré našim zamestnancom zlepšujú kvalifikačný profil pri hľadaní nového zamestnania a hľadaní zaujímavých pozícií umožňujúcich ich pracovný a osobnostný rast.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Partizánska 2
811 03 Bratislava

Kontakt

ID: 1301873   Dátum zverejnenia: 7.12.2017