Voľné pozície

Dlhodobá brigád pre študenta v centre mesta? McDonald's SNP!

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
Bratislava - SNP
Mzdové podmienky (brutto)
Od 4,02 EUR/hod.
Mám záujem McDonald´s ponúka pracovné príležitosti vyhovujúce všetkým zamestnancom. Od pracovných pomerov na plné alebo skrátené úväzky až po dlhodobé alebo krátkodobé brigády. Uplatnenie tak môžu nájsť študenti, absolventi škôl, mamičky na materskej dovolenke, zdravotne znevýhodnené osoby aj seniori. U nás má príležitosť každý!

Koho hľadáme?

Si študent, ktorý si chce zarobiť popri strednej alebo vysokej škole? Máš rád výzvy a hľadáš dlhodobú brigádu s flexibilným pracovný časom? Ak áno, hľadáme práve teba! U nás sa určite nudiť nebudeš. Sme skvelá partia ľudí, ktorí sa neboja roboty a vedia sa pritom aj zabaviť. Ak máš čas a nevieš čo s ním, príď ho stráviť ku nám a aj si pri tom slušne zarobíš.

V našej firme začínalo už veľa úspešných ľudí, ktorí si prešli naším prepracovaným tréningovým systémom. Stačí ak máš záujem, trpezlivosť, disciplínu a chuť. Všetko ostatné ťa už naučíme!

Aká bude Tvoja náplň práce?

Na pozícii prevádzkový zamestnanec sa naučíš všetko o našej prevádzke a pre výkon Tvojej práce. Netreba žiadne predchádzajúce vedomosti, všetko sa naučíš! Od prípravy našich slávnych burgerov a všetkých prevádzkových postupov, po prácu na pokladni a obsluhu našich hostí. Stretneš sa s množstvom nových vecí, takže sa určite nebudeš nudiť.

Ak na sebe zapracuješ a máš chuť rásť, do roka sa môžeš vytrénovať aj do manažérskych pozícií.

Aké vlastnosti by si mal mať?

  • príjemné vystupovanie
  • vzájomná časová flexibilita
  • ochota a chuť učiť sa nové veci
  • spoľahlivosť
  • zodpovednosť za svoje konanie a prácu
  • komunikatívnosť
  • tímovosť
  • byť dobre naladený a nebáť sa výziev

Za koľko budeš pracovať?

  • mzda pri nástupe pre študenta SŠ/VŠ (denného štúdia) je 5,463€/hod. (základná zložka mzdy 4,023€ + príspevok na uniformu 1,44€/hod)
  • mzda po zaškolení pre študenta SŠ/VŠ (denného štúdia) je 5,323€/hod. (základná zložka mzdy 4,123€ + príspevok na uniformu 1,44€/hod)
  • Príplatok za nočné zmeny: 1,43€/hod.
  • Príplatok za sviatok 100 % z priemernej mzdy
  • Príplatok za sobotu: 1,79€/hod.
  • Príplatok za nedeľu: 3,58€/hod.

Aké ponúkame bonusy?

  • Flexibilný pracovný čas
  • Zľava na jedlo vo výške 50%
  • Zamestnanecká aplikácia/karta s finančnými výhodami v našich reštauráciách a aj u externých partnerov na celom Slovensku
  • Motivačné akcie pre zamestnancov (napr. bowling, divadlo, kino, splav, opekačka, párty, a veľa ďalších)
  • Ponuka kariérneho rastu v jednej z najznámejších spoločností na svete
  • Finančné odmeny pri pracovných jubileách
  • Výplata v stanovenom termíne na osobný účet
  • Možnosť odpojiť sa do programu MultiSport

Požiadavky na zamestnanca

  • študent denného štúdia strednej alebo vysokej školy
  • slovenský jazyk - stredne pokročilý (B2)
  • záujem o dlhodobú brigádu

Všetkých uchádzačov budeme kontaktovať prostredníctvom e-mailu.

Čo ponúkame?

Manažérsky motivačný program
Podnikové stravovanie
Individuálne rozvrhnutie pracovného času
Firemné akcie
Flexibilný začiatok/koniec pracovnej doby
Občerstvenie na pracovisku
Príspevok na šport/kultúru/voľný čas
Zľava na firemné produkty/služby

Zaujala ťa táto pozícia?
Tešíme sa, že nám o sebe dáš vedieť odpoveďou na túto ponuku.
ID: 4550286  Dátum zverejnenia: 1.4.2023  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 4,02 EUR/hod.