Prevádzkový pracovník

Košický kraj

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nových kolegov na plný úväzok do našich reštaurácii v Košiciach.
Ako zamestnanec na plný úväzok budeš pracovať 37,5 hodín týždenne.
Máš obavy, či sa ti to bude časovo hodiť? Neboj sa, ponúkame mnoho rôznych pracovných zmien, z ktorých si budeš môcť vybrať. Každý si tu môže nájsť to, čo mu bude najviac vyhovovať.
Do nášho priateľského tímu hľadáme spoľahlivých kolegov, ktorí ocenia skvelú partiu ľudí, zábavu na pracovisku a vynikajúcu možnosť profesijného rastu . Všetko ťa radi naučíme.

Náplň práce:
• obsluha zákazníkov
• príprava jedál
• upratovanie a zásobovanie

Požadujeme:
• vek nad 18 rokov
• pozitívny a aktívny prístup, flexibilitu
• 100% spoľahlivosť
• dobré komunikačné schopnosti

Benefity

• Benefit karta ( zvýhodnené nákupy)
• kariérny rast a rozvoj

Mzda

759€ = 606 € Brutto + pohybkivá čiastka 24€ + príplatok za udržiavanie uniformy 129€ / mesiac

Požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Požadovaná prax

Pozícia je vhodná pre absolventa: Áno
Pozícia je vhodná pre OZP: Nie
Pozícia je vhodná pre študenta: Áno

V prípade záujmu o pracovnú ponuku nás prosím kontaktujte na emailovej adrese [email protected], alebo priamo v reštaurácii McDonald´s , buď na ul. Protifašistických bojovníkov 6, alebo v reštaurácii na sídlisku nad Jazerom, alebo v OC Optima.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.12.2018 (ostáva ešte 16 dní)

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:

Druh pracovného pomeru:

plný úväzok

Termín nástupu:

19.11.2018

Kontakt

Slavomíra Gírová
McDonald´s Slovakia, spol. s r.o.
Protifasistickych bojovnikov 6 Kosice
040 01 Košice
Slovensko

Viete o niekom, kto by mal záujem? Zdieľajte