Nákupca

McCarter a.s.

Miesto práce
Bratislava II, Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
1 500 EUR/mesiac- finančná odmena na konci roka na základe hodnotiaceho rozhovoru, splnených cieľov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kolega na tejto pozícii bude zodpovedať za:
- včasné objednanie a odkontrolovanie cien, kvality a termíny dodaného materiálu, surovín
- správne a včasné vystavenie objednávok
- denná komunikácia s dodávateľmi a žiadosti dodávateľov o potvrdenie objednávok
- kontrola dodržania termínov dodávok, urgovanie dodávateľa
- vedie, dopĺňa a udržiava databázu dodávateľov a ich produktov
- evidencia objednávok, kontrola dodania objednávok surovín, materiálu a obchodného tovaru
- reporting – kontrola záruk zásob podľa potrieb oddelenia nákupu
- tvorba prehľadu platieb dodávateľských faktúr a ich prioritizácia podľa požiadaviek objednávok a dodávok
- zabezpečenie potrebnej dokumentácie pre potreby oddelenia kvality a logistiky, dokumentácie k objednávkam (certifikáty, dodacie listy)
- aktualizácia databázy dodávateľov a skladových kariet surovín a materiálu
- získava spätné informácie o kvalite a dodržaní zmluvných podmienok pri dodávkach materiálu a surovín
- kontroluje a nastavuje minimálne a optimálne množstvá skladových položiek po odsúhlasení Riaditeľa nákupu
- kooperácia s ostatnými oddeleniami

- Motivujúce finančné ohodnotenie
- Home office - 2 týždenne
- Možnosť zakúpenia výrobkov spoločnosti za výhodné ceny
- Príspevok na stravovanie nad rámec zákona
- Pitný režim na pracovisku
- Odmena za pracovné a životné jubileum
- Firemné akcie/teambuildingy
- Sick day - 2 dni v roku
- Rekreačné poukazy do výšky 275 Eur po dvoch rokoch zamestnania
- Zľavy na dovolenkové pobyty, divadlo
- Finančný príspevok 10 Eur mesačne - Up Benefia alebo po roku zamestnania príspevok na 3.pilíer - 20 eur/ mesačne

Máš chuť sa zdokonaľovať, posúvať sa vpred? Si nákupca telom, dušou a srdcom? Máš chuť vyjednávať, komunikovať naprieč svetom? Tak potom hľadáme práve teba!

Ak Ťa naša ponuka zaujala, tešíme sa na tvoj životopis na adrese [email protected]

Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem pracovať pre našu spoločnosť, kontaktovať budeme vybraných záujemcov.

Získané osobné údaje nikomu neposkytujeme, nesprístupňujeme ani nezverejňujeme. Vo vzťahu k ich spracúvaniu majú uchádzači všetky práva dotknutej osoby, vrátane práva na prístup k údajom, ich opravu, vymazanie a blokovanie. Všetky zaslané životopisy a motivačné listy sú v súvislosti s realizáciou výberového konania v zmysle § 79 zákona NR SR č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov uchovávané po dobu šesť mesiacov. Po tejto lehote v zmysle toho istého zákona budú Vaše osobné údaje zlikvidované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Taliansky jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- komunikatívnosť
- anglický jazyk - komunikatívna úroveň - podmienka
- precíznosť
- time management
- samostatnosť
- asertivita

Slovenská spoločnosť McCarter, a.s. patrí medzi najväčších výrobcov ovocných a zeleninových štiav, rastlinných a funkčných nápojov.

Našou víziou je ponúknuť zákazníkovi produkt na ktorý sa môže vždy spoľahnúť, je vysokej kvality s unikátnym zložením. Záleží nám aj na zdraví našej planéty, preto sa snažíme napĺňať naše inovatívne myšlienky a plniť nápoje do obalov, ktoré sú šetrné k nášmu životnému prostrediu a sú plne recyklovateľné. Naše produkty vyrábame doma na Slovensku a sme excelentne vybavení technológiami. Za svoje produkty získavame medzinárodne ocenenia v kategórií inovatívnych nápojov a naše produkty sú pravidelne oceňované uznávanými odborníkmi. Vyrábame renomované slovenské značky ako Body&Future, RIO COLD PRESS, Rio a Zeus. Taktiež sme distribútorom značiek Jana, Kraš, Teekanne, AriZona, Schar a Starbucks.

„Budeme lídrom a inovátorom, nielen výrobcom. Budeme jedným z tých, ktorí udávajú smery a trendy na trhu, trendsettermi. Naším cieľom je byť najuznávanejšou spoločnosťou v oblasti výroby nápojov v regióne Stredná a Východná Európa.“

Viac informácií sa dozviete na:

www.mccarter.sk
www.bodyandfuture.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4242319  Dátum zverejnenia: 19.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac