IT Support Specialist

McCarter a.s.

Miesto práce
Dunajská Streda
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou - Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo bude tvoja náplň ?
- zabezpečovanie údržby serverov, užívateľských zariadení a komunikačných spojov, odstraňovanie vzniknutých problémov
- zameranie na hardwarové a softwarové aspekty sieťovej prevádzky v systéme LAN/WAN - správa internej siete
- inštalácia PC staníc, laptopov, tabletov, integrácia nových tlačiarní do siete
- starostilvosť o interný softvér BARIS
- riešenie technických problémov spojených s prevádzkou (nefunkčné tlačiarne, čítačky čiarových kódov a pod.), konfigurácia čítačiek na logistike
- hardwareové záležitosti, montáž hardware komponentov do PC, inštalácia aktívnych a pasívnych sieťových prvkov
- tvorba technickej dokumentácie a metodických postupov súvisiacich oblasťou pôsobnosti
- podpora koncových užívateľov
- správa emailových kont

- stravná jednotka za 0,86 Eur, s doplatkom zamestnávateľa nad rámec zákona
- odmena - životné jubileá, odpracované roky
- program Nápadisko, Odporuč kolegu
- nákup produktov za zamestnanecké ceny
- teambuildingové aktivity
- bezproblémové parkovanie na pracovisku
- príjemný kolektív
- Sick day - dva dni v roku
- možnosť pracovať z domu
- rôzne teambuildingové aktivity
- príspevok na rekreáciu (po dvoch rokoch zamestnania)
- uvoľnené, neformálne pracovné prostredie
- priestor na sebarealizáciu a rozvoj

Máš chuť sa zdokonalovať, posuvať sa vpred? Si ITečkár technik telom aj dušou? Tak potom hľadáme práve teba!

Ak Ťa naša ponuka zaujala, tešíme sa na tvoj životopis na adrese [email protected]

Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem pracovať pre našu spoločnosť, kontaktovať budeme vybraných záujemcov.

Získané osobné údaje nikomu neposkytujeme, nesprístupňujeme ani nezverejňujeme. Vo vzťahu k ich spracúvaniu majú uchádzači všetky práva dotknutej osoby, vrátane práva na prístup k údajom, ich opravu, vymazanie a blokovanie. Všetky zaslané životopisy a motivačné listy sú v súvislosti s realizáciou výberového konania v zmysle § 79 zákona NR SR č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov uchovávané po dobu šesť mesiacov. Po tejto lehote v zmysle toho istého zákona budú Vaše osobné údaje zlikvidované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Maďarský jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

BarIS - Základy
UNIX/Linux - Základy
Administrácia Microsoft SQL Server - Pokročilý
Microsoft Office - Expert
Microsoft SharePoint - Základy
Microsoft Access - Základy
Zabbix - Základy
Microsoft Excel - Expert
Microsoft Exchange - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- chuť učiť sa a posúvať sa vpred
- logické myslenie, analytické schopnosti,
- komunikačné schopnosti pri riešení problémov,
- flexibilita, vysoká miera samostatnosti,
- zodpovednosť
- orientácia na zákazníka
- predchádzajúca skúsenosť s podporou rôznych IS vítaná
- znalosť sysstému BarIS výhodou

Slovenská spoločnosť McCarter, a.s. patrí medzi najväčších výrobcov ovocných a zeleninových štiav, rastlinných a funkčných nápojov.

Našou víziou je ponúknuť zákazníkovi produkt na ktorý sa môže vždy spoľahnúť, je vysokej kvality s unikátnym zložením. Záleží nám aj na zdraví našej planéty, preto sa snažíme napĺňať naše inovatívne myšlienky a plniť nápoje do obalov, ktoré sú šetrné k nášmu životnému prostrediu a sú plne recyklovateľné. Naše produkty vyrábame doma na Slovensku a sme excelentne vybavení technológiami. Za svoje produkty získavame medzinárodne ocenenia v kategórií inovatívnych nápojov a naše produkty sú pravidelne oceňované uznávanými odborníkmi. Vyrábame renomované slovenské značky ako Body&Future, RIO COLD PRESS, Rio a Zeus. Taktiež sme distribútorom značiek Jana, Kraš, Teekanne, AriZona, Schar a Starbucks.

„Budeme lídrom a inovátorom, nielen výrobcom. Budeme jedným z tých, ktorí udávajú smery a trendy na trhu, trendsettermi. Naším cieľom je byť najuznávanejšou spoločnosťou v oblasti výroby nápojov v regióne Stredná a Východná Európa.“

Viac informácií sa dozviete na:

www.mccarter.sk
www.bodyandfuture.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3885399  Dátum zverejnenia: 20.4.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac