Marketing specialist

McCarter a.s.

Miesto práce
Bajkalská 25, Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 200 EUR/mesiac- pohyblivá zložka po skúšobnej dobe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- správu sociálnych profilov, písanie príspevkov a moderovanie diskusie (FB, Insta),
- kontrolu PPC kampaní na Facebooku (texty, grafika, parametre a cielenie ),
- tvorbu newsletterov a directmailov,
- vymýšľanie nápadov pre tvorbu nového contentu,
- príprava marketingových materiálov, článkov, postov – propagácia mena, vízie a misie spoločnosti McCarter, najmä značiek Body&Future a Rio Fresh, vyhodnocovanie a vylepšovanie výkonu všetkých aktivít a kampaní,
- návrhy na implementáciu nových marketingových aktivít a kampaní,
- plánovanie kampaňových a ročných komunikačných rozpočtov pre Slovensko, Česko, Maďarsko a Slovinsko, ich realizácia podľa schválených kritérií,
- sledovanie meraní a analýza KPI: Rast publika, Profil publika, Angažovanosť publika, Dosah obsahu, Interakcia podľa typu obsahu,
- vypracovanie a implementácia marketingovo - komunikačnej stratégie na podporu obchodných cieľov a zvýšenie povedomia o spoločnosti na trhoch: Slovensko, Čechy, Maďarsko a Slovinsko,
- aktualizácia dát pre web stránku, príprava textových, obrázkových podkladov, prispievanie blogovými príspevkami a PR článkami.

- pohyblivá zložka mzdy po skúšobnej dobe
- nákup produktov za zamestnanecké ceny
- teambuildingové aktivity
- gastrolístky v hodnote 4,50 Eur, s doplatkom zamestnávateľa nad rámec zákona
- odmena - životné jubileá, odpracované roky
- program Nápadisko, Odporuč kolegu
- bezproblémové parkovanie na pracovisku
- príjemný kolektív
- Sick day - dva dni v roku
- príspevok na rekreáciu (po dvoch rokoch zamestnania)
- kompletné zaškolenie
- možnosť kariérneho rastu
- uvoľnené, neformálne pracovné prostredie
- priestor na sebarealizáciu

Ak Vás naša ponuka zaujala, tešíme sa na Váš životopis na adrese [email protected]

Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem pracovať pre našu spoločnosť, kontaktovať budeme vybraných záujemcov.

Získané osobné údaje nikomu neposkytujeme, nesprístupňujeme ani nezverejňujeme. Vo vzťahu k ich spracúvaniu majú uchádzači všetky práva dotknutej osoby, vrátane práva na prístup k údajom, ich opravu, vymazanie a blokovanie. Všetky zaslané životopisy a motivačné listy sú v súvislosti s realizáciou výberového konania v zmysle § 79 zákona NR SR č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov uchovávané po dobu šesť mesiacov. Po tejto lehote v zmysle toho istého zákona budú Vaše osobné údaje zlikvidované.
Požiadavky na zamestnanca

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

28.2.2020 (ostáva ešte 38 dní)

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing, PR, reklama

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Google Ads - základy
Google Analytics - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Kreatívne pozitívny človek
- Zapálený duch pre marketing a online priestor
- Výborný štylistický prejav a kultúrne vystupovanie
- Výborná znalosť FB & Instagramu
- Min. 1 rok skúseností s online marketingom - ak máš tieto skúsenosti ako študent - tak pošli CV
- Prehľad o aktuálnych trendoch v online propagácii
- Orientácia v používaní a správe sociálnych profilov
- Samostatnosť, flexibilita, Tímový hráč

Spoločnosť McCarter, a.s. patrí medzi najväčších výrobcov ovocných a zeleninových štiav, rastlinných a funkčných nápojov na Slovensku a v Čechách.
Ako jedna z mála slovenských spoločností - výrobcov potravín - sme úspešným exportérom produktov do viacerých krajín EÚ.
Naše produkty sú pravidelne oceňované uznávanými odborníkmi. Tento rok sme získali po siedmy krát v rade cenu za inovácie na najväčšej potravinárskej výstave na svete.
Na slovenský trh distribuujeme cukrovinky KRAŠ, ovocné čaje Arizona, čaje Teekanne. Na slovenský a český trh distribuujeme ľadové kávy Starbucks a sme výhradným distribútorom chorvátskej minerálnej vody JANA.

„Budeme lídrom a inovátorom, nielen výrobcom. Budeme jedným z tých, ktorí udávajú smery a trendy na trhu, trendsettermi. Naším cieľom je byť najuznávanejšou spoločnosťou v oblasti výroby nápojov v regióne Stredná a Východná Európa.“

www.mccarter.sk
www.bodyandfuture.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Bajkalská 25
821 01 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Jana Ševčíková
E-mail: poslať životopis
ID: 3847756  Dátum zverejnenia: 14.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac