Operátor výroby - pomocný pracovník

McCarter a.s.

Miesto práce
Dunajská Streda
Termín nástupu
01.10.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
480 Eur + 25% pohyblivá zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Obsluha zvereného prístroja
- Pomocné práce vo výrobe
- Vykonávanie pravidelnej údržby zariadení podľa plánu preventívnej údržby

Našim kolegom ponúkame-:
- prácu v stabilnej a inovatívnej spoločnosti
- možnosť zakúpenia produktov spoločnosti za výhodné ceny
- dotované stravovanie v závodnej jedálni za 0,86 Eur
- interné vzdelávanie
- možnosť kariérneho rastu
- firemné akcie/teambuildingy
- možnosť ubytovania za cena 30 Eur/mesačne

Neváhajte a pošlite nám svoj životopis na personá[email protected]

Vážime si Váš záujem o prácu v našej spoločnosti a ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky a tí budú prizvaní na osobný pohovor.

V životopise prosím uveďte nasledujúci súhlas na spracovanie osobných údajov.
Poskytnutím svojich osobných údajov dávam súhlas k ich spracovaniu a uchovávaniu v personálnej databáze spoločnosti McCarter, a.s., na dobu 6 mesiacov, v zmysle Zákona č. 18/2018
Zb. o ochrane osobných údajov, pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie a pre účely ďalšieho spracovania.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

potravinárstvo, strojníctvo,

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- samostatnosť
- zodpovednosť

Spoločnosť McCarter, a.s. patrí medzi najväčších výrobcov ovocných a zeleninových džúsov na Slovensku a v Čechách s dlhoročnou pôsobnosťou na trhu. Sme trendesetterom na trhu nápojov, za čo sme každoročne oceňovaní na medzinárodných výstavách.
Naša spoločnosť ako jedna z mála slovenských spoločností , výrobcov potravín, je úspešným exportérom produktov do viacerých krajín EÚ.
Sme držiteľmi certifikátov, ktoré zaručujú tú najvyššiu kvalitu našich výrobkov : IFS, ISO 9001: 2008 and ISO 22000: 2005, ORGANIC / BIO certificate.
Každoročne sa zúčastňujeme na zahraničných výstavách, kde prezentujeme naše výrobky, novinky, vďaka čomu sme držiteľmi rôznych ocenení: Fruit Logistica Innovation Award 2012, Beverage Innovation Functional Drinks Awards 2012, SIAL Innovation Selection 2012, ANUGA Taste 2013, SIAL Innovation Selection 2014, ANUGA Taste 2015, SIAL Innovation Selection 2016, ANUGA Taste 2017.
Na slovenský trh dovážame cukrovinky KRAŠ, ovocné čaje Arizona, čaje Teekanne a sme výhradným dovozcom minerálnej vody JANA.

www.mccarter.sk
www.bodyandfuture.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Bajkalská 25
821 01 Bratislava
ID: 3467050   Dátum zverejnenia: 9.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   480 Eur + 25% pohyblivá zložka