Obchodno-technický zástupca v oblasti stavebnej chémie

MC - Bauchemie, spol. s r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
podľa dohody
1 200 EUR/mesiac+ kvalifikačný príplatok podľa praxe + provízny systém podľa dosiahnutého obratu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

prezentácia technických riešení projektantom a architektom
komunikácia s realizačnými spoločnosťami
technická podpora na stavbe
spracovávanie technických návrhov a cenových ponúk
školenie pracovníkov na stavbe
starostlivosť o zverených zákazníkov - predovšetkým západné Slovensko
akvizícia nových zákazníkov - predovšetkým západné Slovensko

práca v stabilnej spoločnosti
možnosť spolupracovať na zaujímavých projektoch
možnosť odborného a kariérneho rastu
školenia v zahraničí
nadštandardné ohodnotenie
služobné auto aj na súkromné účely
notebook, mobilný telefón
homeoffice
príspevok na DDS

Vyhradzujeme si právo kontaktovať len vybraných uchádzačov spĺňajúcich požadované kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo, stavebná chémia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

komunikatívnosť
samostatnosť a schopnosť plánovania pracovného času
výhodou sú znalosti v oblasti hydroizolácii, sanácií, injektáží, náterov a liatych podláh
výhodou sú existujúce kontakty s projektantmi a realizačnými spoločnosťami
prehľad materiálov stavebnej chémia – hydroizolačné stierky, injektážne živice, EP a PU, podlahové stierky, sanačné malty atď.
vedomosti v oblasti realizácie pozemných a inžinierskych stavieb
technické myslenie
skúsenosti s technickou dokumentáciou
orientácia na trhu
predchádzajúce skúsenosti s predajom stavebnej chémie sú veľkou výhodou (nie maloobchod)

Nadnárodná nemecká firma. Výrobca a dodávateľ stavebnej chémie, ktorý zabezpečuje systémové riešenia širokému spektru zákazníkov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4159512  Dátum zverejnenia: 10.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac