Frézar

MBM-GROUP, a.s.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
9 - 12 EUR/hod.Ku finálnej mzde sa prirátavajú výkonnostné odmeny.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme strojníka na cestné asfaltérske frézy značky Wirtgen.
Práca je vykonávaná v rámci celého Slovenska.

Práca v silnej, stabilnej a dobre prosperujúcej slovenskej spoločnosti;
- Práca pre spoločnosť s nízkou fluktuáciou zamestnancov, ktorá odzrkadľuje ich spokojnosť;
- mzda vyplatená vždy včas so všetkými príplatkami;
- zabezpečené ubytovanie a doprava na miesto stavby.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

prax je nutná

Počet rokov praxe

1

školenia zabezpečíme

Spoločnosť MBM-GROUP, a.s. je stabilnou a modernou stavebnou spoločnosťou s dlhodobou tradíciou, ktorá patrí k lídrom v oblasti slovenského stavebníctva.
Medzi hlavné stavebné činnosti spoločnosti patrí uskutočňovanie pozemných, inžinierskych, železničných a vodohospodárskych stavieb, ďalej výroba betónových zmesí, betónových prefabrikátov a asfaltových zmesí.
ID: 4504217  Dátum zverejnenia: 19.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 9 EUR/hod.