Prípravar/ka stavieb / Rozpočtár/ka

MBM-GROUP, a.s.

Miesto práce
Oravská Jasenica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
DOHODOU
2 000 EUR/mesiacFinálna mzda závisí od skúseností a odbornosti uchádzača v rozsahu 1000 - 2000€ netto.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vypracovávanie stavebných rozpočtov, kalkulácií a cenových ponúk v súlade s podmienkami zadávateľa.
- Zostavenie cenových kalkulácií zohľadňujúcich všetky vstupy a faktory ovplyvňujúce konečnú hodnotu nákladov.

Práca v silnej, stabilnej a dobre prosperujúcej slovenskej spoločnosti;
- Práca pre spoločnosť s nízkou fluktuáciou zamestnancov, ktorá odzrkadľuje ich spokojnosť;
- PC, mobil;
- Ubytovanie samozrejmosťou;
- Školenia, teambuildingy;
- Priateľská a otvorená firemná kultúra;
- Dlhodobo perspektívna práca s možnosťou ďalšieho odborného rastu.

Ak Vás pozícia zaujala a Váš profil vyhovuje požiadavkám tejto pozície, zašlite nám svoj životopis, radi Vás zaradíme do výberového konania.

Osobné údaje uchádzača uvedené v životopise budú spracované a uchované spoločnosťou MBM-GROUP, a.s. v súlade so zákonom č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov. Osobné údaje budú spracované výlučne za účelom výberu vhodného kandidáta na inzerovanú pozíciu. Po ukončení výberového procesu, maximálne však po dobe 2 mesiacov od poskytnutia osobných údajov, budú tieto v súlade s uvedeným zákonom zlikvidované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné

Ostatné znalosti

CENKROS - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

5

Počet rokov praxe

5

Flexibilnosť, pracovitosť.
Analytické myslenie.
Dôslednosť, precíznosť.
Komunikatívnosť.
Rozhodnosť.
Odolnosť voči stresu.

Spoločnosť MBM-GROUP, a.s. je stabilnou a modernou stavebnou spoločnosťou s dlhodobou tradíciou, ktorá patrí k lídrom v oblasti slovenského stavebníctva.
Medzi hlavné stavebné činnosti spoločnosti patrí uskutočňovanie pozemných, inžinierskych, železničných a vodohospodárskych stavieb, ďalej výroba betónových zmesí, betónových prefabrikátov a asfaltových zmesí.
ID: 4337784  Dátum zverejnenia: 24.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac