Právnik

MBM-GROUP, a.s.

Miesto práce
Námestovo
Termín nástupu
IHNEĎ/DOHODOU
900 - 1 200 EUR/mesiacFinálna mzda sa určí po výberovom konaní.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme právnika na dlhodobú spoluprácu, ktorý/á nám pomôže v týchto oblastiach:
-tvorba jednoduchých právnych podaní a podkladov,
-telefonická, osobná a písomná komunikácia s úradmi, súdmi, notármi,
-vedenie a archivácia spisov a zmlúv,
-odosielanie a prijímanie pošty, distribúcia v rámci právneho oddelenia,
-pomocné administratívne práce - kopírovanie, skenovanie, skartovanie, iné administratívne činnosti.
Prax nie je podmienkou.

Ponúkame:
-silné zázemie úspešnej stavebnej spoločnosti, ktorá neustále expanduje a rozširuje svoje portfólio,
-motivačné finančné ohodnotenie, na základe skúsenosti a odbornosti,
-možnosť kariérneho rastu,
-možnosti ďalšieho vzdelávania,
- prácu v dynamicky sa rozvíjajúcej firme s príležitosťou na osobný rozvoj v zohratom kolektíve a s možnosťou širokospektrálneho profesného rozvoja,
- služobný telefón, PC.

Ak Vás pozícia zaujala a Váš profil vyhovuje požiadavkám tejto pozície, zašlite nám svoj životopis, radi Vás zaradíme do výberového konania.

Osobné údaje uchádzača uvedené v životopise budú spracované a uchované spoločnosťou MBM-GROUP, a.s. v súlade so zákonom č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov. Osobné údaje budú spracované výlučne za účelom výberu vhodného kandidáta na inzerovanú pozíciu. Po ukončení výberového procesu, maximálne však po dobe 6 mesiacov od poskytnutia osobných údajov, budú tieto v súlade s uvedeným zákonom zlikvidované.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Právne

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

-samostatnosť a organizačné schopnosti,
-proaktívny prístup,
-lojálnosť a zodpovednosť,
-záujem získavať nové vedomosti,
-flexibilita a odolnosť voči stresu

Spoločnosť MBM-GROUP, a.s. je stabilnou a modernou stavebnou spoločnosťou s dlhodobou tradíciou, ktorá patrí k lídrom v oblasti slovenského stavebníctva.
Medzi hlavné stavebné činnosti spoločnosti patrí uskutočňovanie pozemných, inžinierskych, železničných a vodohospodárskych stavieb, ďalej výroba betónových zmesí, betónových prefabrikátov a asfaltových zmesí.

Kontakt

Kontaktná osoba: JUDr. Lenka Antalcová
Tel.: +421948951159
E-mail: poslať životopis
ID: 4258032  Dátum zverejnenia: 16.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac