Key Account Manager SK/HU – pravidelné služobné cesty a homeoffice

mBlue Czech, s.r.o.

Místo práce
Práce z domu
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
dle domluvy
Mzdové podmínky (brutto)
Od 2 000 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zodpovednosť za výsledky predajcov v Maďarsku a na Slovensku
Zodpovednosť za komunikáciu a celkovú obchodnú politiku s kľúčovými zákazníkmi
Prípravu predajných plánov všetkých značiek spoločnosti (iRobot, Limo Bar, Owlet, Leaf Learn)
Pravidelné návštevy maloobchodníkov na Slovensku a v Maďarsku
Úzka spolupráca s marketingovým oddelením

Zaměstnanecké výhody, benefity

Automobil, mobilný telefón, notebook (aj na súkromné používanie)
Motivujúce finančné ohodnotenie podľa dosahovaných výsledkov
Bonusy k platu navyše a 13. plat, čo sa pred Vianocami náramne hodí
Nárok na 25 voľných dní v priebehu roka (vrátane celofiremného voľna v období Vianoc)
Sick-days 5 dní v roku
Flexibilný pracovný čas
Zľava na firemné produkty
Jazykové kurzy
Ročný budget na školenie
Miesto výkonu práce máte na výber (kancelárie v Budapešti alebo práca z domu)
Stabilné zamestnanie v pohodovej českej spoločnosti o 30 ľuďoch, s domácim prostredím, ale aj presahom do zahraničia
Miesto, kde využijete svoju kreativitu, ale aj potenciál a kam sa budete každé ráno tešiť na nové výzvy

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

velkoobchod

Máte skúsenosti z oblasti B2B obchodu? Ste komunikatívny a samostatný/á? A okrem slovenčiny sa dohovoríte aj po maďarsky?
Pokiaľ áno, neváhajte nám zaslať Váš životopis!

Česká spoločnosť pôsobiaca v oblasti distribúcie značkovej elektroniky hľadá skúseného kandidáta / kandidátku na pozíciu Key Account Manager pre slovenský a maďarský trh.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) nebo Maďarský jazyk - Pokročilý (C1) nebo Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Skúsenosť z B2B obchodu - oblasť elektroniky výhodou
Skúsenosť s vedením ľudí - veľkou výhodou
Proaktívne obchodné myslenie, orientácia na výsledok
Výborné komunikačné schopnosti, samostatnosť

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

mBlue Czech s.r.o. je personální agentura poskytující komplexní služby v oblasti řízení lidských zdrojů: Hledáme nejlepší zaměstnance, IT Bodyshopping, Efektivní řízení lidských zdrojů a Školení a poradenství v recruitmentu.
Tyto služby nabízíme v rámci České a Slovenské republiky.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4537131  Dátum zverejnenia: 13.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/měsíc