Project Coordinator/FMCG (také pro absolventy)

mBlue Czech, s.r.o.

Místo práce
Poříčí nad Sázavou, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 50 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Na čem se budeš podílet?

Staneš se součástí technického oddělení, kde se nejprve seznámíš s výrobními technologiemi, podpůrnými provozy a vybavením budov
S podporou zkušeného projektového manažera se postupně zapojíš do investičních projektů či reliability aktivit
Budeš se také podílet na projektech v rámci údržby a automatizace výroby
Budeš udržovat komunikaci se zahraničními dodavateli a napříč týmy (elektro, stavební tým)
Svěříme Ti správu technické dokumentace
Po zapracování dostaneš na starosti i svoje vlastní projekty

Zaměstnanecké výhody, benefity

Budeš pracovat pro cool brand, který vyrábí produkty, co chutnají zákazníkům po celém světě
Staneš se součástí týmu skvělých profesionálů, od kterých se budeš moci učit
Abys měl/a co nejsnadnější adaptaci, tak dostaneš svého „průvodce“, který Ti v začátcích pomůže se zorientovat
Baví nás věci posouvat a stále se zlepšovat, dostaneš příležitost se také zapojit
Můžeš postupně růst a posouvat se na další pozice
Postaráme se, aby se Ti u nás líbilo – můžeš si pochutnat v naší vlastní dotované restauraci, udržovat ve formu v našem fittness centru, případně si zarelaxovat u masáže, které máme přímo v areálu
Poskytujeme také mnoho dalších benefitů, jako je například nadstandardní firemní lékařská péče

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba potravin, nápojů a tabákových výrobků

Chceš být součástí světoznámé značky, která investuje do rozvoje zaměstnanců a stará se o jejich well-being?

Pojď budovat svou kariéru na super projektech v oblasti FMCG/potravinářské produkce, díky kterým získáš mimořádné zkušenosti!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

mBlue Czech s.r.o. je personální agentura poskytující komplexní služby v oblasti řízení lidských zdrojů: Hledáme nejlepší zaměstnance, IT Bodyshopping, Efektivní řízení lidských zdrojů a Školení a poradenství v recruitmentu.
Tyto služby nabízíme v rámci České a Slovenské republiky.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4514301  Dátum zverejnenia: 6.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 50 000 Kč/měsíc