Key Account Manager pro SK a CZ

mBlue Czech, s.r.o.

Slovenská republika, Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
2 000 - 4 000 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro jedničku na českém a slovenském trhu ve specializované opravě karoserií poškozených krupobitím hledáme Key Account Managera pro slovenský a český trh.

Baví Vás auta? Chcete flexibilní práci pokaždé na jiném místě? Upřednostňujete vztahový business?

Ano? Pak nám zašlete Váš životopis!

Jak bude vypadat Váš pracovní den?
• Péče o stávající zákazníky v regionu Slovensko a Morava – především prodejci automobilů
• Vyhledávání nových obchodních příležitostí, sjednávání smluv
• Aktivní spolupráce s klienty, techniky i zástupci pojišťoven v lokalitě poškozené krupobitím
• Pravidelný reporting v interním systému
• Komunikace s podpůrným prodejním týmem v Praze
• V období sezóny květen – září zvýšená pracovní pohotovost dle aktuální situace (oproti klidnějšímu režimu v zimních měsících)
• Možnost prezentovat inovativní nástroj opravy karoserií 3DcarScan

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co můžeme nabídnout my Vám
• Práci, která v důsledku pomáhá lidem zasaženým přírodním živlem
• Velmi dobré finanční ohodnocení
• Dovolenou nad zákonné limity
• Fajn kolegy se základnou v Praze
• Flexibilní organizaci práce
• Služební vůz Škoda Octavia
• Firemní oblečení
• Profesní růst v prostředí firmy, která nestagnuje

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Prodej, distribuce a opravy automobilů a motocyklů

Jednička na českém i slovenském trhu v oblasti opravy karosérií poškozených krupobitím využívající inovativní diagnostické i opravárenské techniky.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co budete k práci potřebovat?
• Obchodní zkušenosti z prostředí auto-moto
• Flexibilitu – možnost cestovat po celé SK a části ČR
• Skvělé vyjednávací dovednosti
• Umění pojmout obchodní případ od A do Z a udržovat dobré obchodní vztahy

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

mBlue Czech s.r.o. je personální agentura poskytující komplexní služby v oblasti řízení lidských zdrojů: Hledáme nejlepší zaměstnance, IT Bodyshopping, Efektivní řízení lidských zdrojů a Školení a poradenství v recruitmentu.
Tyto služby nabízíme v rámci České a Slovenské republiky.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4440661  Dátum zverejnenia: 6.10.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/měsíc