Sales Manager - IT infrastruktura

mBlue Czech, s.r.o.

Místo práce
Slovenská republika, Česká republika (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 3 000 EUR/měsícobratové bonusy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jak bude vypadat Váš pracovní den?
Budete klíčovou osobou pro celé firemní portfolio, zejména v oblasti inteligentní budov, optických sítí a datových center
Uděláte analýzu CZ a SK trhu, zjistíte potřeby stávajících i potenciálních zákazníků s cílem si je získat
Zajistíte technické poradenství
Zúčastníte se zajímavých výstav a veletrhů

Co budete k práci potřebovat:
Technické vzdělání a praxi v prodeji inovativních řešení, ideálně v oblasti IT infrastruktury
Umění porozumět technickým požadavkům klienta a představit jim řešení na míru
Skvělé komunikační a prezentační dovednosti
Síť potřebných kontaktů pro realizaci obchodní strategie
Radost z cestování
A angličtinu na komunikativní úrovni

Klíčová slova: datová infrastruktura, elektrická infrastruktura, sales manager, area manager, datové sítě, Campus, FTTx, optické kabely

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co můžeme nabídnout my Vám:
Rozmanitou práci v nezávislém prostředí firmy s rychlými rozhodovacími procesy, ale mezinárodním zázemím
Opravdu velkou míru pracovní autonomie s osobní zodpovědností
Velmi atraktivní finanční podmínky včetně služebního vozu
Výhledově budování vlastního týmu pro CZ, SK, HU

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Pro úspěšnou švýcarskou společnost zabývající se digitalizací díky kvalitní IT infrastruktuře s pobočkami v Evropě i Asii, která dodává systémová řešení, produkty a služby prvotřídní kvality pro datová centra, optické sítě (Campus, FTTx) a chytré budovy jako jsou například mrakodrapy v Dubaji,
hledáme profesionálního obchodníka s technickými znalostmi z oboru.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

technického směru

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jste technický typ a baví Vás datové a optické sítě? Umíte prodat to, čemu věříte a co Vás baví? Uvítáte, když můžete pracovat samostatně? Ano?! Tak nám pošlete Váš životopis!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

mBlue Czech s.r.o. je personální agentura poskytující komplexní služby v oblasti řízení lidských zdrojů: Hledáme nejlepší zaměstnance, IT Bodyshopping, Efektivní řízení lidských zdrojů a Školení a poradenství v recruitmentu.
Tyto služby nabízíme v rámci České a Slovenské republiky.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4370626  Dátum zverejnenia: 30.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/měsíc