Senior strojní inženýr - nový tým, nové projekty

mBlue Czech, s.r.o.

Místo práce
Kaplice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
1. 8. 2022

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, moderní mezinárodní společnost, která je evropským leaderem v oblasti chladírenské techniky, hledáme vhodné kandidáty na pozici Seniorního strojního inženýra.

Co Vás na pozici čeká?

• Návrh nových technologií a výrobních postupů na celofiremní úrovni při zavádění nových výrobků nebo zavádění inovací u stávajících produktů
• Spolupráce a koordinace s ostatními útvary výroby (logistika, příprava výroby, technologie, řízení výroby)
• Řízení projektových týmů, spolupráce v týmu strojních inženýrů
• Vypracovávání finančních rozpočtů a návratnosti investic, zastřešení tendrových záležitostí (od vypracování tendrové dokumentace k vyhodnocování nabídek dodavatelů technologických zařízení a staveb)
• Provádění technické koordinace navazujících dodávek, profesí při realizaci projektu (silnoproud, měření a regulace, stavební profese, technologické profese)

Vaše zkušenosti, znalosti a schopnosti

• Praxe na pozici strojní inženýr
• Zkušenost s vedením nových optimalizačních projektů či s restrukturalizací výroby ve výrobních firmách; případně zkušenost s greenfield zakázkami
• Vysoká strojírenská odbornost a znalost výrobních procesů
• Velmi dobrá znalost německého nebo anglického jazyka
• Zkušenost se SAP je výhodou

A co nabízíme?

• Zázemí přední a moderní společnosti působící v oblasti chladírenské techniky
• Velice zajímavé mzdové ohodnocení – fixní mzdu dle předchozích zkušeností, motivační bonusový systém
• Standardní firemní benefity odpovídající strategické management roli (flexibilní pracovní doba, 5 týdnů dovolené + možnost dalšího placeného volna, příspěvek na stravování, příspěvek na životní pojištění /penzijní spoření, podpora vzdělávání a další)

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. Těšíme se na Vaše životopisy.

Klíčova slova: strojní inženýr, manufacturing engineer, lean, process engineer, technolog, konstruktér, optimalizace, projekt, projects, optimalization, design, technologist, english, german, jihočeský kraj, Kaplice

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Moderní mezinárodní společnost, která je evropským leaderem v oblasti chladírenské techniky.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) nebo Německý jazyk - Pokročilý (C1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

mBlue Czech s.r.o. je personální agentura poskytující komplexní služby v oblasti řízení lidských zdrojů: Hledáme nejlepší zaměstnance, IT Bodyshopping, Efektivní řízení lidských zdrojů a Školení a poradenství v recruitmentu.
Tyto služby nabízíme v rámci České a Slovenské republiky.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4339656  Dátum zverejnenia: 26.5.2022