SAP Basis – chceš do firmy, kterou nic nezastaví? (IT konzultant)

mBlue Czech, s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dle domluvy
Mzdové podmínky (brutto)
Od 70 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Preventivní kontroly a monitoring SAP systémů
Řešení změnových požadavků a podpora společně s údržbou zákaznických systémů (jedná se o SAP BC)
Spolupráce na různých projektech
Support aplikačních konzultantů
Práce s daty, zabezpečení systémů a zpracování technické dokumentace

Zaměstnanecké výhody, benefity

Těšit se můžete na...
Velkou flexibilitu – firma Vám vyjde vstříc, pracovat můžete odkudkoli, ale uvítáme občasnou přítomnost na brněnské pobočce (dle společné domluvy)
Za Váš přínos Vás čeká skvělé finanční ohodnocení
Neformální pracovní atmosféru v celé firmě – žádný dresscode, všichni si tykají
Šéfové jsou taky lidé a jejich dveře jsou každý den otevřené
S kolegy můžete jet na vodu, grilovačku či další společné akce
Moderní kanceláře – a to na jakékoliv pobočce v ČR
nabídku dalších benefitů

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Česká společnost s projekty po celém světe. Poskytovatel SAP řešení.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

mBlue Czech s.r.o. je personální agentura poskytující komplexní služby v oblasti řízení lidských zdrojů: Hledáme nejlepší zaměstnance, IT Bodyshopping, Efektivní řízení lidských zdrojů a Školení a poradenství v recruitmentu.
Tyto služby nabízíme v rámci České a Slovenské republiky.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4061080  Dátum zverejnenia: 13.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 70 000 Kč/měsíc