Relatioship manager pre SME

mBlue Czech, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
1 450 Kč/mesiac+ variabilní složka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Najvyšší čas vyskúšať niečo nové! Máte skúsenosti ako relationship manager pre firemných klientov a uvažujete o zmene? Radi sa o Vás dozvieme viac.

Naše korporátne bankovníctvo je strategickým partnerom pre malé a stredné firmy, veľkých a nadnárodných spoločností. S našimi klientami budujeme dlhodobé partnerstvá a poskytujeme im kompletné riešenia šité na mieru. U nás budete mať možnosť sa neustále vzdelávať a pracovať so skúsenými odborníkmi.
Pri akých aktivitách využijete Vaše skúsenosti, či naučíte sa niečo nové?

• Správa vlastného portfólia klientov v uvedenom regióne s cieľom zabezpečiť rast výnosov
• Zabezpečovať profesionálny a kvalitný servis a poradenstvo týmto klientom
• Akvizícia nových menších a stredne veľkých firemných klientov v regióne
• Spolupráca s úverovými analytikmi na príprave úverových návrhov
• Monitoring situácie klientov vrátane navrhovania opatrení
• Zabezpečovanie rozvoja a prehlbovanie obchodných vzťahov s klientmi
• Sledovanie podnikateľského prostredia a konkurencie vo zverenom regióne
• Aktívna komunikácia s ostatnými útvarmi banky

Čo pre túto prácu potrebujete?

• VŠ vzdelanie + banková prax (s korporátnymi klientami)
• Znalosť korporátnych bankových produktov (platobný styk, depozitné aj úverové produkty)
• Dobrú znalosť podnikateľského/korporátneho prostredia
• Základná znalosť účtovníctva a finančnej (úverovej) analýzy
• Angličtina aspoň na mierne pokročilej úrovni
• MS Office - užívateľsky solídna znalosť Excel
• Výborné obchodné a komunikačné zručnosti
• Samostatnosť, zodpovednosť, aktívny prístup

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1450 EUR/mesiac

Základnú zložku mzdy (brutto) min. 1450 EUR (finálna suma môže byť i vyššia, v závislosti od skúsenosti kandidáta) a variabilnú zložku v závislosti od výkonu
• V UniCredit Bank podporujeme zdieľanie skúseností a pravidelné vzdelávanie; takisto ponúkame lokálne aj medzinárodné kariérne možnosti
• 100% preplatené stravné lístky a príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
• 45 EUR mesačne, ktoré môžete použiť na širokú škálu benefitov (kultúrne či športové aktivity, stravné lístky navyše, jazykové kurzy, príspevok na dovolenku/cestovanie, relaxácie, masáže, ...)
• 4 dni regenerácie do roka
• Deň voľna na narodeniny ako darček :)
• Zvýhodnené bankové produkty a zľavy u firemných partnerov
• Sadzby na hypotéky pre zamestnancov, ktoré nemajú konkurenciu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Bankovníctvo, peňažníctvo

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Komplexné služby v oblasti HR.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3738668  Dátum zverejnenia: 13.8.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 450 Kč/mesiac+ variabilní složka