Microsoft BI Specialist

mBlue Czech, s.r.o.

Místo práce
Brno-město, Brno-střed, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chceš být součástí mezinárodní firmy, která pracuje s kompletním Microsoft BI/ DWH řešením?

Baví tě vytváření BI reportů?

Chceš používat angličtinu na denní bázi?

ANO?

Pošli nám tvůj životopis a my se ti ozveme zpět!

Co bude náplní tvojí práce?

Vytváření SSAS kostek do datových modelů, tvorba BI reportů a zároveň podpora 3.úrovně
Zjednodušení a zefektivnění BI řešení pro naše zákazníky
Spolupráce s testery, ETL analytiky, datovými architekty a dalšími skvělými kolegy
S námi se staneš expertem na Microsoft BI nástroje

Co od tebe očekáváme?

Prokazatelná praxe s Microsoft BI nástroji: SSAS, SSRS, MDX, SQL či Power BI
Znalost DAX výhodou
Hledáme schopného člověka, který se nebojí výzev a chce se učit a rozvíjet spolu s námi
Angličtina – budeš ji potřebovat denně, část týmu je ve Velké Británii

Zaměstnanecké výhody, benefity

Super lokalitu v centru Brna, kde zaparkujete nebo se pohodlně dostanete MHD
Podpora z naší strany-interní či mezinárodní školení
5 týdnů dovolené
HPP či IČO
Příjemné kanceláře taky nejsou na škodu
Mnoho dalších „klasických benefitů“ jako jsou: Multisport card, Cafeteria, stravenky, sick days, HO, relaxační zóny, společenské neformální akce a další

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

telekomunikace

Jedná se o mezinárodní firmu se sídlem v UK. Společnost je evropským leaderem v oblasti retailu-elektronika a telekomunikace

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

mBlue Czech s.r.o. je personální agentura poskytující komplexní služby v oblasti řízení lidských zdrojů: Hledáme nejlepší zaměstnance, IT Bodyshopping, Efektivní řízení lidských zdrojů a Školení a poradenství v recruitmentu.
Tyto služby nabízíme v rámci České a Slovenské republiky.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3575654  Dátum zverejnenia: 10.1.2019