BONTAZ CENTRE: Zlievarenský technológ

mBlue Czech, s.r.o.

Miesto práce
Kladno, Česko

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete mať fajn nadriadeného a byť súčasťou novej výroby?

Úspešná medzinárodná výrobná spoločnosť, ktorá rozbieha novou výrobu v novej hale potrebuje špecialistu / technologa v oblasti zlievania – vysokotlakové liatie. Ak sa v tomto odbore pohybujete, zašlite mi Váš životopis.

Čo by Vás čakalo?

*Práca na novom projekte a nastavenie technologických postupov
*Nastavovanie parametrov zlievania
*Zodpovednosť za kvalitu v rámci výroby odliatkov
* Komunikácia so zahraničnými partnermi

Čo zato?

*Skvelá rodinná atmosféra stredne veľkej výrobnej spoločnosti
*Fajn nadriadený, ktorý je pre Vás inšpiráciou
*Zavádzanie novej výroby/projektu – možnosť nastavit procesy a postupy
*Veľká pružnosť spoločnosti, otestovaná technológia
*K tomu všetkému nesmie chýbať dovolenka, 13. plat, ubytovanie vo firemnom byte – ZADARMO, možnosť mať k dispozícii auto a tiež veľmi zaujímavá mzda!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba kovov alebo kovových výrobkov

Bontaz Centre

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Co by ste mal/a zvládať?

*Mať skúsenosti z oblasti zlievania – vysokotlakové liatie
*Rozumieť materiálu – hliníku, oceli
*Poznať technológiu Buhler – veľká výhoda
*Angličtina – aspoň technická dokumentácia
*Samostatnosť, flexibilita, prirodzená autorita

komplexné služby v HR oblasti

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

mBlue Czech s.r.o.
Klicperova 604/8
15000 Praha
Česká republika

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Alica Valachová
E-mail: poslať životopis
ID: 3417290   Dátum zverejnenia: 11.6.2018