SAP konzultant- top projekty v ČR/střední Evropě!

mBlue Czech, s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chcete pracovat pro přední společnost a podílet se na SAP projektech v regionu střední Evropy?

Máte min 3+ roky zkušeností s customizací/implementací SAP modulů?

Chcete být součástí mezinárodního týmu a patřit do světové SAP komunity?

ANO?

Neváhejte a zašlete nám váš profil, rádi se s vámi spojíme!

Na co se můžete těšit?
Vývoj, implementace a customizace SAP modulů pro přední světové společnosti v ČR/střední Evropě
Získáte unikátní zkušenost a přesah z různých projektů a firemních prostředí
Budete komunikovat s klienty a navrhovat vhodné řešení
Rozvíjet své schopnosti - mezinárodní školení a konference

Co u vás oceníme?
min. 3+ roky zkušeností s customizací/implementací SAP a znalost min 1-2 modulů: FI, CO, BW, WM, MM, SD, BI, QM nebo PM
Proaktivita, chuť se rozvíjet a zlepšovat své dovednosti
Anglický jazyk – denní komunikace s TOP klienty
Budete-li chtít příležitostné cesty v rámci Evropy

A co vám nabízíme?
Unikátní možnost podílet se na SAP projektech ve střední Evropě a dlouhodobě růst v přední společnosti
Přátelské mezinárodní prostředí
Mezinárodní technická školení a certifikace – s námi se stanete opravdovými SAP experty
5 týdnů dovolené
cestování v rámci Evropy - budete-li chtít, je možné působit i pouze v ČR
A mnoho dalších "klasických" benefitů, které jistě oceníte
Chcete vědět více? Zašlete nám Váš životopis a rádi Vám sdělíme veškeré informace.

Klíčová slova: SAP consultant, SAP konzultant, SAP modules, FI, BW, WM, MM, SD, BI, QM, PM, SAP moduly, top job, SAP key user, SAP administrator, ABAP Developer, SAP implementation, SAP consultant, SAP konzultant, SAP modules, FI, BW, WM, MM, SD, BI, QM, PM, SAP moduly, top job, SAP key user, SAP administrator, ABAP Developer, SAP implementation

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Mezinárodní technická školení a certifikace – s námi se stanete opravdovými SAP experty
A mnoho dalších "klasických" benefitů, které jistě oceníte
Chcete vědět více? Zašlete nám Váš životopis a rádi Vám sdělíme veškeré informace!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

SAP - Pokročilý

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

mBlue Czech s.r.o. je personální agentura poskytující komplexní služby v oblasti řízení lidských zdrojů: Hledáme nejlepší zaměstnance, IT Bodyshopping, Efektivní řízení lidských zdrojů a Školení a poradenství v recruitmentu.
Tyto služby nabízíme v rámci České a Slovenské republiky.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3289696  Dátum zverejnenia: 18.1.2018