BI/DWH Consultant – získejte mezinárodní zkušenost!

mBlue Czech, s.r.o.

Místo práce
Praha, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
01.01.2018

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte chuť pracovat pro přední světovou IT společnost a technologicky se podílet na největších DWH/BI projektech v Evropě?
Chcete být součástí přátelského mezinárodního týmu a patřit ke světové špičce?
Láká Vás cestovat a poznávat hlavní města Evropy?

ANO?
Tak právě Vás hledáme!

Aktuálně hledáme BI konzultanty, DWH Analytiky a ETL Developery s chutí cestovat

Na co se můžete těšit?
- Budete se podílet na unikátních DWH/BI projektech
- Budete partnerem pro klienty předních světových firem při konzultaci jedinečných řešení
- Pravidelně cestovat 4 dny v týdnu na projekty v EU a zbytek strávíte v Praze
- Rozvíjet a zdokonalovat své schopnosti a patřit ke světové špičce

A co Vám za to nabízíme?
- Naprosto unikátní možnost podílet se na největších projektech v Evropě a být součástí týmu v přední IT společnosti
- Přátelskou a neformální atmosféru mezinárodního týmu
- Celosvětově uznávaná technická školení a certifikace
- 5 týdnů dovolené
- A tolik benefitů, že se sem ani nevejdou =)

Neváhejte a zašlete svůj životopis!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Přední světová IT společnost - jeden z leaderů v oboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co u Vás oceníme?
- 2+ roky zkušeností s DWH/BI projekty - hledáme juniorní i zkušené kandidáty
- pokročilé zkušenosti s SQL a PL/SQL a znalost databází
- Aktivní angličtina – denní komunikace
- Chuť se rozvíjet a poznávat u toho svět

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

mBlue Czech s.r.o. je personální agentura poskytující komplexní služby v oblasti řízení lidských zdrojů: Hledáme nejlepší zaměstnance, IT Bodyshopping, Efektivní řízení lidských zdrojů a Školení a poradenství v recruitmentu.
Tyto služby nabízíme v rámci České a Slovenské republiky.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3236948  Dátum zverejnenia: 8.11.2017