Plavčík - záchranár

MBB a.s.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
01.09.2019

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonávať preventívnu a záchranársku činnosť v areáli plavárne.
Vykonávať , udržiavať čistotu bazénov a okolia bazénov /merať a viesť záznamy o teplote vody v bazénoch/.
Dodržiavať všeobecne záväzné predpisy vzťahujúce sa na prevádzku plavárne.
Dodržiavať štandard kvality k zvýšeniu spokojnosti klientov.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

675 € /brutto + príplatky stanovené Zákonníkom práce

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2019 (ostáva ešte 14 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osvedčenie odbornej spôsobilosti - preukaz plavčík- záchranár - vydaný v akreditovanom školiacom stredisku MŠ SR.

Mestská obchodná spoločnosť, vykonávajúca správu bytových domov, stavebnú činnosť a prevádzku mestských športových zariadení.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

MBB a.s.
ČSA 26
974 01 Banská Bystrica

Kontakt

ID: 2721379   Dátum zverejnenia: 7.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   675 € /brutto + príplatky stanovené Zákonníkom práce