Pomocný údržbár - Mercedes-Benz

MB Trenčín, s.r.o.

Miesto práce
Trenčín
Termín nástupu
Ihneď
950 - 1 050 EUR/mesiacZákladná mzda + Variabilná zložka mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného kolegu na pozíciu Pomocný údržbár.

Náplň práce:
- starostlivosť o interiér a exteriér budov
- údržba sadových úprav a zelene
- odpratávanie snehu, lístia
- zabezpečovanie čistoty na oddelení servisu/dielne a okolí
- pravidelné triedenie vzniknutého odpadu
- umývanie podlahy pomocou čistiacej techniky
- zabezpečovanie opráv a odstraňovanie porúch
- základná údržba zariadení v technologickom procese (kompresory, klimatizačné jednotky, čerpadlá, chladiace a mraziace zariadenia)
- zodpovednosť za preventívnu aj operatívnu údržbu strojov a zariadení
- preprava náhradných dielov v rámci SR
- jednoduché elektrikárske práce, murárske práce

- stabilné zázemie v spoločnosti s významným postavením na trhu
- finančné príspevky v prípade mimoriadnych udalostí
- koncoročná odmena v závislosti od hospodárskych výsledkov spoločnosti
- príspevok na stravovanie nad rámec ZP
- a iné finančné aj nefinančné benefity

V prípade Vášho záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu, reagujte priamo cez www.profesia.sk - POSLAŤ SPOLOČNOSTI ŽIVOTOPIS alebo nám zašlite svoj Životopis spolu so Súhlasom na spracovanie osobných údajov poštou na Brnianska 30, 91105 Trenčín.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za to, že ste si vybrali spoločnosť MB Trenčín, s. r. o. ako miesto, ktoré chcete spojiť s Vašou budúcou pracovnou kariérou.
Informácie, ktoré ste nám poskytli, starostlivo posúdime a v prípade, že splníte naše požiadavky na obsadzovanú pracovnú pozíciu, Vás pozveme na osobný pohovor.
Radi by sme Vás informovali, že odpovedať budeme iba tým uchádzačom o prácu, ktorých sme sa rozhodli pozvať na osobný pohovor.
Ak Vás nebudeme kontaktovať do 30 dní od zaslania životopisu, rozhodli sme sa vo výberovom konaní uprednostniť kandidátov, ktorých skúsenosti a znalosti lepšie zodpovedajú požiadavkám obsadzovanej pracovnej pozície.
Ďakujeme za pochopenie a prajeme veľa úspechov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

- prax na podobnej pozícii
- dobrá orientácia v oblasti mechaniky, hydrauliky
- znalosť čítania výkresovej dokumentácie
- technické myslenie
- manuálna zručnosť a fyzická zdatnosť
- dôslednosť, zodpovednosť, samostatnosť
- proaktívny prístup a lojálnosť
- znalosť nových technológií výhodou
- tímový duch

Autorizovaný predaj a servis automobilov značky Mercedes-Benz.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4369315  Dátum zverejnenia: 30.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac