Reagujte bez životopisu

Vodič skupiny C

MB Transport s.r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 700 EUR/mesiacPlat 80€ / deň v čistom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijmeme vodiča skupiny C

- Jazdí sa na trase Slovensko - Maďarsko, 12km za hranicou cez hraničný priechod Rajka

- Pracovný čas od pondelka do piatku, víkendy sú voľné

- Zabezpečenie bezpečnosti a kvalitného stavu vozidla a nákladu

- Plat v rozmedzí od 1700€ - 1800€ v čistom

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

C

- vodičský preukaz skupiny C
- KKV
- platný doklad o psychickej spôsobilosti
- tachografová karta
- lekárska prehliadka na spôsobilosť viesť motorové vozidlo
- poistenie zodpovednosti za škodu voči zamestnávateľovi​

Vnútroštátna a medzinárodná nákladná doprava.
Sme malá dopravná spoločnosť s vozovým parkom 12-tich nákladných vozidiel.

Kontakt

ID: 4799238  Dátum zverejnenia: 3.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac