Obchodný zástupca pre Maďarsko

MB TECH BB s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica Region
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si komunikatívny, ambiciózny, dynamický, kreatívny a máš prax v obchode min 2 roky?
Ak áno tak ti ponúkame prácu v oblasti predaja výpočtovej techniky. Práve táto pozícia si vyžaduje osobný, telefonický a emailový kontakt s klientmi. Svoju kreativitu využiješ pri spracovaní cenových ponúk a prezentovaní produktov.
Samozrejme budeme od teba očakávať pravidelné plnenie obchodného plánu a pravidelné reportovanie výsledkov a aktivít svojmu nadriadenému.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1500€ brutto

- práca v stabilnej perspektívnej spoločnosti
- práca v mladom dynamickom kolektíve
- stabilný príjem a zaujímavé finančné ohodnotenie
- zamestnanecké výhody
- notebook, Mobilný telefón a plné technické zabezpečenie
- auto na služobné účely a po dosiahnutí cieľov aj na súkromné účely

V prípade, že Vás pozícia zaujala, pošlite nám svoj životopis s fotografiou spolu s motivačným listom na adresu [email protected]
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba tých, ktorí najlepšie spĺňajú dané požiadavky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2019 (ostáva ešte 12 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - základy

Vodičský preukaz

B

- príjemný prvý dojem, reprezentatívne vystupovanie a komunikácia
- samostatnosť a zodpovednosť
- flexibilita, dynamickosť a chuť pracovať
- technické myslenie a záujem o IT techniku je výhodou nie a podmienkou
- tímový hráč

MB TECH BB s.r.o. je dovozca a distribútor značkovej výpočtovej techniky, renovovanej výpočtovej techniky, interaktívnej a prezentačnej techniky. Zaoberáme sa aj rôznymi IT riešeniami na mieru. Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti je informačná technológia - veľkoobchod.

Spoločnosť pôsobí na územiach: Slovensko, Česká Republika, Maďarsko a Chorvátsko

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Zvolenská cesta 37
974 01 Banská Bystrica
ID: 3718924   Dátum zverejnenia: 17.7.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1500€ brutto