SFÉRICKÉ KINO – nový spôsob vzdelávania pre deti i dospelých. Vizualizácia v digitálnej pojazdnej kupole je založená na najnovšej technológii. Tento systém otvára nové možnosti a nemožné sa stáva skutočnosťou! Pomocou mobilnej techniky nafukovacích premietacích stanov sme schopní behom 30 minút vytvoriť divákom pocit, že sú v kamennom planetáriu.
A nemusia pritom nikam cestovať!

Lektor/ka zábavno-vzdelávacích programov pre MŠ a ZŠ

MB "Sferinis kinas" - organizačná zložka

Miesto práce
Prešov
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok

Sférické kino hľadá "LEKTOROV / ANIMÁTOROV ZÁBAVNO-VZDELAVACÍCH PROGRAMOV PRE MŠ A ZŠ".

Chcete byť súčasťou jedinečného vzdelávacieho projektu? Ste komunikatívny, flexibilný, máte pedagogické vzdelanie alebo radi pracujete s deťmi? Hľadáme posily do nášho tímu!

Požadujeme:

  • výborná znalosť slovenského jazyka (materinský jazyk)
  • organizačné schopnosti
  • stredoškolské vzdelanie
  • vodičský preukaz skupiny B
  • vlastné auto
  • čistý trestný register
  • znalosť ruského alebo anglického jazyka výhodou

Vašou náplňou práce bude:

  • montáž/demontáž sférického kina
  • premietanie vzdelávacích filmov vo sférickom kine v školách a škôlkach v celom regióne
  • po projekcii realizácia sprievodného programu a zábavno-vzdelávacích aktivít s deťmi

Čo ponúkame?

  • možnosť sebarealizácie a aplikácie vlastných vízií a nápadov
  • osobný prístup, priateľskú atmosféru, férové jednanie
  • dlhodobú spoluprácu
  • ŽIVNOSŤ (preferujeme) alebo pracovný pomer
  • zábavnu kreatívnu prácu, ktorá Vás jednoducho musí baviť :-)

Kontakt

ID: 3462469   Dátum zverejnenia: 2.8.2018
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.