Mechanik pre Mercedes-Benz VAN

MB Panónska, s. r. o.

Miesto práce
Panónska cesta, Petržalka
Termín nástupu
01.07.2024
1 800 - 2 200 EUR/mesiacPlatové podmienky sa môžu líšiť v závislosti od skúseností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu autorizovaného servisu Mercedes-Benz v Bratislave hľadáme kolegu na pozíciu MECHANIK pre Mercedes-Benz úžitkové vozidlá. Náplň práce a zodpovednosti:

Diagnostika:
  • vykonáva systematicky a štruktúrovane diagnózy( podľa diagnostickej stratégie) a využitím informácií so sťažností zákazníkov, predpísaných hodnôt a informácií zadaných v asistenčných systémoch pre diagnostiku
Opravárenské práce a diagnostika:
  • samostatne vykonáva komplexné demontáže a montáže, vrátane kalibrácie a nastavovania s vlastnou kontrolou kvality (v odbornej oblasti hnacieho mechanizmu napr.: údržbu automatických prevodoviek alebo odstránenie reklamovaných závad na motore)
  • inštaluje rozsiahle a komplexné komponenty a systémy do vozidla, vykonáva ich prepojenie (zosieťovanie) a odborne ich uvádza do prevádzky (v závislosti od pridelenej odbornej oblasti, napr.: navigačné systémy, nezávislé kúrenia, ťažné zariadenia)
  • samostatne vykonáva komplexné opravy, ktoré sú potrebné pre obnovenie funkčnosti systémov, s využitím všetkých k dispozícii stojacich dielenských informačných systémov
  • samostatne vykonáva záverečné kontroly a kontroly funkčnosti po všetkých komplexných opravách
Ďalšie špeciálne úlohy:
  • vykonáva parametrizáciu pomocou Star Diagnosis a iných systémov a aktualizáciu software riadiacich jednotiek vo svojej odbornej oblasti
  • v spolupráci s diagnostickým technikom a/alebo servisným poradcom objasňuje priamo so zákazníkmi komplexné diagnostické zákazky
  • vedie údržbových technikov pri vykonávaní rozsiahlych zákazok na údržbu a monitoruje kvalitu a bezpečnosť
  • radí zákazníkom v prípadoch „Service -24h“
  • zabezpečuje odborné zdokumentovanie napr. aktualizácii software, vybavovanie garančných prípadov a dokumentácii podliehajúce, zákonom stanovené úlohy (napr.: kontrolu tachografu podľa špecifických predpisov na Slovensku)

• Práca v stabilnej, úspešnej a rozrastajúcej sa spoločnosti.
• Pravidelné odborné školenia, možnosť osobného rastu.
• Novovybudovaná dielňa so špičkovým zariadením, moderný showroom a práca s najnovšími digitálnymi technológiami.
• Motivujúce finančné ohodnotenie.
• Firemné eventy.
• Príspevok na životné poistenie, na DDS.
• Príspevok na stravovanie nad zákonný rámec.
• Požičanie vozidla na súkromné účely.
• Zvýhodnené firemné paušály a telefóny.
• Odmeny pri pracovnom výročí.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem pracovať v MB Panónska, s.r.o..

Všetky žiadosti posúdime a v prípade, že splníte naše požiadavky na uvedenú pracovnú pozíciu, pozveme Vás na pohovor.

Odpovedať budeme iba tým uchádzačom, ktorých sme sa rozhodli pozvať na pohovor.
Ak Vás nebudeme kontaktovať do 30 dní od zaslania životopisu, rozhodli sme sa vo výberovom konaní uprednostniť kandidátov, ktorých skúsenosti a znalosti lepšie zodpovedajú požiadavkám obsadzovanej pracovnej pozície.

Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2024 (ostáva ešte 60 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

MB Panónska s.r.o. je autorizovaným dealerom značky Mercedes-Benz na Slovensku. Zároveň aj spostredkovávame predaj, servis a zapožičanie vozidel Mercedes-Benz v Bratislave.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Monika Haverdová
E-mail: poslať životopis
ID: 4807770  Dátum zverejnenia: 15.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac