Pravidelné upratovanie kancelárie na Boroch

MB GLOBAL s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Čím skôr (ASAP)
6 EUR/hod.SZČO: 6,00€/hod.(fix 5,00€/hod.+ 1,00€ osobné ohodnotenie) Dohoda: 6,00€/hod./brutto (fix. 5,00€/hod. + 1,00€ osobné ohodnotenie)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Upratovacia firma hľadá nových ľudí do tímu. Aktuálne obsadzujeme 2 pozície do kancelárie v Boroch pri Bory Mall.

Jedná sa o dlhodobé pravidelné upratovanie Pondelok, Streda, Piatok cca od 16:00 do 18:00.

Ak máte skúsenosti s upratovaním a máte chuť pracovať, určite nám zašlite svoj životopis. Ponúkame možnosť práce na živnosť, ale aj na dohody.

Hlavnou náplňou práce je:
- povrchové upratovanie
- utieranie prachu
- leštenie povrchov
- čistota kuchynky
- vysávanie podláh
- sanita, WC

Dbáme na výber tých najkvalitnejších uchádzačov. Ak máte cit pre detail a chuť pracovať, u nás sa budete mať perfektne. Sme otvorení vypočuť si akúkoľvek požiadavku.

Zabezpečujeme Vám:
- časový manažment,
- najkvalitnejšie čistiace stroje (všetky značky Kärcher)
- všetky potrebné čistiace prostriedky
- všetky potrebné ochranné prostriedky
- rovnošatu (kvalitné a štýlové firemné polo-tričká, obuv, mikiny, ...)
- a ešte mnoho viac..

Pohovor absolvujeme osobne na vybranom mieste. Alebo na kávičke…

Ak bude všetko klapať ako má, môžeme poskytnúť aj širšiu spoluprácu. Dobrých a pracovitých ľudí si vážime.

Sme mladí kolektív, plný energie a dobrej nálady. Ponúkame kompletné zabezpečenie všetkých potrieb pre našich zamestnancov.

V prípade nutnosti Vám pomôžeme s vybavením živnosti a účtovníkom a všetkých potrebných právnych a ekonomických úkonov.

Sme perspektívna firma, kde dávame každému možnosť kariérneho rastu (napr. na vedúceho manažmentu objektov, a podobne).

Taktiež ponúkame nasledovné benefity:
- Ak nemáte živnosť, nezúfajte. Pomôžeme Vám so založením a účtovníctvom a fakturáciou.
- Šikovní a pracovití zamestnanci si u nás dokážu zarobiť pravidelne cez 1 000 €.

S zvyšujúcim sa počtom klientov rastie aj počet pracovných miest, ktoré naša spoločnosť systematicky vytvára. V MB GLOBAL nie sú ľudia len základom spoločnosti. Ľudia sú naše know-how.

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis spolu s tel. kontaktom na mailovú adresu [email protected] alebo nás kontaktujte telefonicky na nižšie uvedenom tel. čísle. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

Upratovanie

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovednosť a spoľahlivosť
- zmysel pre čistotu
- časová flexibilita

Spoločnosť sa venuje kompletnému zabezpečeniu služieb v oblasti nehnuteľností.
ID: 4539799  Dátum zverejnenia: 8.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.