Recepčná

Mazreku Medical s. r. o.

Miesto práce
Bratislava II, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac+ provízie z predaja produktov a odporúčaní

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu recepčnej/recepčného na našej modernej klinike dermatológie a estetickej medicíny v nových priestoroch. Medzi hlavné zodpovednosti patria:
- objednávanie klientov na konzultácie a ošetrenia osobne, telefonicky, mailom, práca s rezervačným systémom, sledovanie rezervácií, ich koordinácia,
- poskytovanie informácií o jednotlivých ošetrenia a produktoch (osobne, mailom, telefonicky, instagram, facebook),
- vedenie databázy a zdravotnej dokumentácie pacientov a klientov (elektronickej, kartotéka....),
- komunikácia s klientami počas ich návštevy kliniky, poskytnutie informácií, aktívny predaj produktov, príprava a ponuka občerstvenia klientom,
- office manager - administratívne činnosti, objednávanie prevádzkového materiálu a tovaru, správa e-shopu, vybavovanie objednávok, vedenie skladovej evidencie tovaru a iných evidencií, inventúra tovaru, udržiavanie poriadku na pracovisku,
- prijímanie platieb, vedenie pokladne, fakturácia.

Pracovný čas - 40 h/týždeň, 1. týždeň ranná zmena 7:00-15:30, 2. týždeň poobedná zmena 11:00-19:30.

- osobnostný aj profesionálny rozvoj
- benefity v podobe ošetrení na našej klinike
- provízie z predaja
- práca pre dynamicky rastúcu, klientami obľúbenú značku
- mladý ambiciózny priateľský kolektív
- moderné a nové prostredie a vybavenie

Pokiaľ Vás zaujala ponúkaná pracovná pozícia, pošlite nám prosím Váš životopis a motivačný list.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- profesionálny a proaktívny prístup k práci
- lojalita
- komunikačné zručnosti
- empatia
- príjemné vystupovanie

Moderná klinika dermatológie a estetickej medicíny.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Klaudia Vlčková
E-mail: poslať životopis
ID: 4804584  Dátum zverejnenia: 10.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac