Zdravotná sestra na súkromnej klinike

Mazreku Medical s. r. o.

Miesto práce
Bratislava II, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
1 400 EUR/mesiac+ provízie z odporúčaní produktov a ošetrení

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu zdravotnej sestry na našej modernej klinike dermatológie a estetickej medicíny v nových priestoroch. Medzi hlavné zodpovednosti patria:
- asistencia lekárovi počas ordinovania - príprava materiálu a nástrojov, sledovanie rezervácií a kalendára lekárov, jednoduché vedenie dokumentácie pacientov, fotografovanie pacientov pred a po zákroku,
- udržiavanie poriadku na ambulancii a v sklade zdravotníckeho materiálu, dezinfekcia prístrojov a zariadenia, evidencia stavu zásob materiálu, dopĺňanie zásob,
- samostatné vykonávanie zákrokov, na ktoré má zdravotná sestra kompetenciu, ako sú laserová epilácia a LPG, či kozmetické ošetrenia.

Pracovný čas: 40 h týždenne - nerovnomerné rozvrhnutie pracovného času - podľa objednávok a potrieb zamestnávateľa, neskôr prechod na 12 hodinové zmeny (krátky/dlhý týždeň).

Prax je výhodou, avšak poskytneme aj zaškolenie. Sestra bude zodpovedná aj za prácu s kasou ale jedine pri svojich zákrokoch.

- osobnostný aj profesionálny rozvoj
- benefity v podobe estetických ošetrení na našej klinike
- provízie z odporúčaní
- práca pre dynamicky rastúcu, klientami obľúbenú značku
- mladý ambiciózny priateľský kolektív
- moderné a nové prostredie a vybavenie

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

diplomovaná všeobecná sestra/ošetrovateľstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Základy

- profesionálny prístup
- príjemné vystupovanie
- zodpovednosť

Moderná klinika dermatológie a estetickej medicíny.
ID: 4470155  Dátum zverejnenia: 27.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac