Можливість для людей з України

Nečakaj na príležitosť.
Vytvor ju.

www.mazars.sk

Senior Transfer Pricing Consultant - Bratislava

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2 150 EUR/mesiac(V závislosti od tvojich skúseností)

Náplň práce a zodpovednosti

Máš skúsenosť s prácou v oblasti daňového poradenstva a vyhľadávaš prostredie, ktoré by pre teba bolo dostatočne flexibilné? U nás si môžeš prácu rozvrhnúť podľa svojich potrieb a jej veľkú časť urobiť aj z domu.

Potrebuješ si počas dňa oddýchnuť od projektov, len tak vyvetrať hlavu, či ísť si zacvičiť? Naša flexibilne nastavená pracovná doba ti umožní využiť pracovný deň aj na vybavenie súkromných záležitosti. Nájdeme riešenie aj v prípade preferencie kratšieho úväzku. Staň sa pánom svojho času a nastav si u nás work-life balans.

Hľadáš prípadne možnosti, kde by bolo možné zapojiť nezabehnuté spôsoby uvažovania? U nás zažiješ väčšiu komplexnosť projektov, prenikneš viac "pod povrch" a do detailov.

Pridaj sa k Mazars a spoznaj naše ďalšie bližšie špecifiká, ako aj špecifiká našich klientov.

Hľadáme skúseného kolegu/kolegyňu so zameraním sa na oblasť Transfer Pricing.

S čím sa u nás stretneš:

- príprava dokumentácie k transferovým cenám,
- previerka transferového nastavenia klienta,
- poradenstvo pri nastavení transferových cien,
- podpora pri daňovej kontrole k transferovým cenám,
- supervízia juniorných kolegov.

Výhody a benefity

- dni dovolenky navyše (3 dni pri podpise pracovnej zmluvy, ďalšie 2 dni pridávame vždy v júni),
- dni plateného voľna navyše (svadba, narodenie dieťaťa,...),
- flexibilita pracovného času, hybridný model práce (práca z domu/z kancelárie),
- letné krátke piatky,
- príspevok na MHD/ BOLT kolobežky,
- firemné a tímové teambuildingy, menšie eventy a workshopy,
- sprostredkovanie Multisport karty,
- príspevok na stravné nad rámec zákona,
- notebook a mobilný telefón s dátami aj pre súkromné účely,
- vzdelávanie, rozvojové programy a tréningy, interné wellbeing konzultácie,
- príspevok na jazykové vzdelávanie,
- podpora v rámci členstva komôr a vzdelávania (SKAU, SKDP),
- Referral bonus program (finančná odmena za odporúčanie nových kolegov),
- vianočné a darčeky k výročiam,
- pravidelné každoročné prehodnocovanie platu, ako aj kariérny postup (žiadne tabuľky – rýchlosť rastu môže byť akcelerovaná Tvojim výkonom),
- možnosť získať ročný bonus.

Naše požiadavky na teba:

- vysokoškolské vzdelanie ekonomického zamerania,
- pracovná skúsenosť v oblasti transferového oceňovania minimálne 3 roky,
- schopnosť praktickej aplikácie súčasných aj v budúcnosti získaných teoretických vedomostí,
- angličtina minimálne na úrovni C1,
- spoľahlivosť, presnosť, samostatnosť a zodpovednosť.

Mazars je popredná medzinárodná spoločnosť, ktorej cieľom je vybudovať hospodárske základy spravodlivého a prosperujúceho sveta. Na Slovensku pôsobíme od roku 2000. Klientom poskytujeme služby v oblastiach auditu a účtovníctva, daní, poradenstva a finančného poradenstva

Sme jednou z najväčších konzultačných spoločností na Slovensku.

Vďaka našej vybalansovanej perspektíve dokážeme nájsť rovnováhu medzi ľudským prístupom a firemnými procesmi. K profesionálnym službám v oblasti auditu, daní, účtovníctva, outsourcingu, finančného poradenstva či poradenských služieb vieme pridať čosi navyše: priateľský prístup a ľudské hodnoty.

Podporujeme zmysluplné zavádzanie technologických inovácií. Na Slovensku a vo Francúzsku sa nachádza Mazars Global robotics center. Centrum poskytuje riešenia viac ako 20 krajinám skupiny Mazars v oblasti RPA (Robotic process automation), process mining a AI.

Kontaktovať Ťa bude

Kontaktná osoba: Mgr. Andrea Dobšovičová
E-mail: poslať životopis

Zamestnanci neprichádzajú do spoločnosti Mazars náhodou, vyberajú si ju. Sme globálna škola výnimočnosti, kde sa vďaka výzvam budeš stále rozvíjať a rásť. Píš svoj príbeh spolu s nami - na tejto ceste si nájdeš aj veľa priateľov.

Mazars, the smart choice.

ID: 3869950  Dátum zverejnenia: 27.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 150 EUR/mesiac