Nečakaj na príležitosť.
Vytvor ju.

www.mazars.sk

Experienced payroll accountant - Mazars PB

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
dohodou
1 200 EUR/mesiacod 1200 eur btt (v závislosti od Vašich skúseností)

Náplň práce a zodpovednosti

V našej Mazars pobočke v Považskej Bystrici, sme sa rozhodli rozšíriť náš payroll tím o kolegu/kolegyňu, s nadšením v spracovávaní miezd pre niektorých z našich klientov :).

Máte aspoň 3 roky skúsenosti so spracovávaním miezd (ideálne outsourcing)?
Využívate angličtinu?
Boli by ste radi súčasťou jednej z top spoločností na slovenskom trhu vo svojom sektore a zároveň zažili aj prostredie s neformálnou a uvoľnenou atmosférou?

U nás v Mazars by ste sa stretli s rôznymi klientmi a ich špecifikami, viedli ich kompletnú mzdovú agendu, spracovávali pracovno-právne dokumenty, komunikovali so Sociálnou a zdravotnou poisťovňou, či pripravovali rôzne reporty.

-> A čo je hlavné, neustále sa zdokonaľovali a rozvíjali v tejto oblasti.

Naši kolegovia u nás hrajú kľúčovú úlohu a pomáhajú meniť k lepšiemu smerovanie oddelenia, spoločnosti, ako aj našich klientov. Dáme priestor Vašej aktivite, návrhom, vynaliezavosti a pomôžeme sa neustále učiť. Staňte sa súčasťou nášho payroll tímu a stretnete sa s rozmanitosťou klientov v rôznych sektoroch, spoznáte náš individuálny prístup a rodinnú atmosféru Mazars.

Výhody a benefity

- dovolenka nad rámec zákona (od 3 -7 dní)
- možnosť využívania služobného mobilu aj na súkromné účely
- referral bonus systém
- možnosť získania ročného bonusu v závislosti od Vášho výkonu, zisku spoločnosti/ oddelenia
- jazykové vzdelávanie
- krátke piatky (Jún-August), home office
- interné akcie, teambuildingy
- registrácia a členské poplatky v komorách

- min. 3 roky prax so spracovaním miezd (ideálne outsourcing, výrobné spoločnosti)
- angličtina minimálne úroveň B2 písmom, B1 slovom
- zmysel pre detail, dôslednosť, zodpovednosť, schopnosť sa rýchlo učiť, dobré komunikačné schopnosti
- výhodou znalosť mzdového softvéru Magma

Mazars je popredná medzinárodná spoločnosť, ktorej cieľom je vybudovať hospodárske základy spravodlivého a prosperujúceho sveta. Na Slovensku pôsobíme od roku 2000. Klientom poskytujeme služby v oblastiach auditu a účtovníctva, daní, poradenstva a finančného poradenstva

Sme jednou z najväčších konzultačných spoločností na Slovensku.

Vďaka našej vybalansovanej perspektíve dokážeme nájsť rovnováhu medzi ľudským prístupom a firemnými procesmi. K profesionálnym službám v oblasti auditu, daní, účtovníctva, outsourcingu, finančného poradenstva či poradenských služieb vieme pridať čosi navyše: priateľský prístup a ľudské hodnoty.

Podporujeme zmysluplné zavádzanie technologických inovácií. Na Slovensku a vo Francúzsku sa nachádza Mazars Global robotics center. Centrum poskytuje riešenia viac ako 20 krajinám skupiny Mazars v oblasti RPA (Robotic process automation), process mining a AI.

Kontaktovať Ťa bude

Kontaktná osoba: Mgr. Andrea Dobšovičová
E-mail: poslať životopis

Zamestnanci neprichádzajú do spoločnosti Mazars náhodou, vyberajú si ju. Sme globálna škola výnimočnosti, kde sa vďaka výzvam budeš stále rozvíjať a rásť. Píš svoj príbeh spolu s nami - na tejto ceste si nájdeš aj veľa priateľov.

Mazars, the smart choice.

ID: 4047545  Dátum zverejnenia: 20.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac