Consultant for Global Robotics Centre

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiacod 1300 € (v závislostí od skúseností)

ROLA V TÍME

Hľadáš spôsob ako akcelerovať svoju kariéru, získať v krátkom čase skúsenosti z rôznych odvetví a participovať na medzinárodných projektoch?

Mazars Ti ponúka príležitosť pridať sa k nášmu tímu poradenstva. Buď pri raste Centra Robotiky s celosvetovou pôsobnosťou, ktoré sa zaoberá:

  • Digitálnou transformáciou
  • RPA (Robotic Process Automation)
  • Process mining-om – dátovou analýzou procesov
  • Umelou inteligenciou – chatbot-y, smart OCR, zapájanie machine learning v rámci RPA...

Tvojou náplňou práce bude:

  • práca na projektoch zameraných na optimalizáciu procesov – pochopenie procesným krokom a logike procesu, identifikácia úzkych miest a eliminácia aktivít, ktoré neprinášajú hodnotu,
  • identifikácia procesov vhodných na automatizáciu, vytvorenie business case, prioritizácia, ich popísanie a vytvorenie zadania pre programátora,
  • rozvoj Centra Robotiky – sledovanie nových trendov, zlepšovanie best practice prístupov na základe skúseností z projektov, zoznamovanie sa s novými nástrojmi a prístupmi,
  • komunikácia so zamestnancami klienta s cieľom pochopiť požiadavky a obmedzenia,
  • príprava projektových výstupov – správ, prezentácií, návrhov,
  • podpora pri príprave ponúk pre klientov, návrhu nových produktov a služieb,
  • podpora pri komunikácií s technologickými partnermi,
  • účasť a aktívna participácia na workshopoch u klienta.

ČO PONÚKAME

  • 3 dni dovolenky navyše hneď pri nástupe,
  • early finish Fridays,
  • rôzne eventy, teambuildingy, či tématické raňajky,
  • ročný bonus,
  • zaujímavý referral bonus,
  • Mazars online university,
  • vzdelávanie (príspevok na ACCA, jazykové kurzy...).

KOHO HĽADÁME

  • vysokoškolské vzdelanie
  • výborná úroveň anglického jazyka – slovom aj písmom
  • prax z poradenstva je výhodou
  • analytické a logické myslenie
  • samostatnosť, kreativita, komunikatívnosť
  • prezentačné skúsenosti/zručnosti
  • vôľa neustále sa učiť a zlepšovať
  • ochota cestovať do 20% z pracovného času

MAZARS V SKRATKE

Mazars je medzinárodná konzultačná spoločnosť. Sme päťkou na slovenskom trhu a v sektore, kde dominujú korporácie, uprednostňujeme ľudí. K profesionálnym službám v oblasti auditu, poradenských služieb, daní, účtovníctva či miezd & HR vieme pridať čosi navyše: priateľský prístup a ľudské hodnoty. Absolventov si často vyberáme nekonvenčným spôsobom – časť pohovoru sa koná v escape roome. Našich 100+ zamestnancov sídli v Bratislave, Košiciach, Nitre a Považskej Bystrici. Podporujeme zmysluplné zavádzanie technologických inovácii. Na Slovensku a vo Francúzsku sa nachádza Mazars global Robotics Center. Centrum poskytuje riešenia viac ako 20 krajinám skupiny Mazars v oblasti RPA (Robotics process automation), process mining a umelej inteligencie. Kancelárie zdieľame so startupom Nettle.ai, ktorý sa venuje chatbotom. Keďže radi pomáhame, zúčastňujeme sa dobrovoľníckych aktivít, organizujeme darovanie krvi, zbierky oblečenia a naše dážďovky z vlastného biokompostéra nám celoročne zabezpečujú výživu pre kvetiny.
www.mazars.sk

KDE SÍDLIME

Mazars Slovensko, s.r.o.
Europeum Business Centre, Suché Mýto 1
811 03 Bratislava

S KÝM BUDETE HOVORIŤ

Mgr. Alexandra Vasková
Tel.: +421 2 5920 4700
AuditDaneÚčtovníctvoMzdy a personalistikaConsulting
Mazars • Suché mýto 1 • Bratislava • Tel:(+421) 2 5920 4700
ID: 3825236  Dátum zverejnenia: 4.12.2019  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac