HR Specialist

Mazars Slovensko, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 1000 Eur brutto (v závislosti od skúseností)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš rád kontakt s ľuďmi a hľadáš zaujímavú prácu, v ktorej sa nikdy nebudeš nudiť? Poznáš Zákonník práce a bavia ťa čísla? Daj nám o sebe vedieť.

V Mazars hľadáme ďalšieho člena tímu na pozíciu HR Specialist. Na pozícii Ťa bude čakať najmä:

-každodenná komunikácia s kolegami, nadriadenými, dodávateľmi a mnohými ďalšími
-príprava pracovnoprávnych dokumentov , spracovávanie podkladov ku mzdám, aktualizácia HR dát, príprava reportov a štatistík
-zabezpečovanie rôznych typov školení a vytváranie tréningových plánov
-spolupráca na HR projektoch (zamestnanecké prieskumy, inovácie HR procesov, hodnotenie, odmeňovanie a benefity)
-možnosť realizovať sa a uplatniť kreativitu aj v oblasti HR marketingových stratégií :)
-plánovanie teambuildingov a interných eventov

• Learn Smart - u nás sa budeš neustále rozvíjať aj prostredníctvom odborných alebo jazykových kurzov
• Work Smart - získaj flexibilné pracovné podmienky ako Home Office, Extra dovolenka alebo Krátke piatky
• "U Company Culture" - zažiješ nekorporátnu internú kultúru, prácu na podnetných projektoch a kolektív, ktorom sa všetci poznáme
• Have Fun - práca u nás Ťa bude baviť aj vďaka pravidelným teambuildingovým aktivitám, na ktorých obsahu budeš mať veľký podiel práve Ty :)

Znie to zaujímavo? Pošli nám svoje CV-čko v slovenskom a/alebo anglickom jazyku a pár viet o sebe.

Ďakujeme všetkým za vaše reakcie. Z kapacitných dôvodov, však budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické / humanitné / personálny manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Personalistika - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
• min. 2 ročné skúsenosti z oblasti HR
• pokročilejšie znalosti Zákonníka práce
• proaktivita, výborné komunikačné schopnosti, dôslednosť, zameranie na detail a diskrétnosť
• chuť učiť sa nové veci a neustále napredovať

Mazars je medzinárodná, konzultačná spoločnosť, ktorá sa špecializuje na audit, účtovníctvo, dane a poradenské služby. Pôsobí v 86 krajinách sveta a zamestnáva 20 000 zamestnancov. Na Slovensku pôsobí od roku 2000, má pobočky v Bratislave, Košiciach a Považskej Bystrici. Aktuálne je hodnotená ako číslo 5 na trhu konzultačných spoločností na Slovensku.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Europeum Business Centre, Suché Mýto 1
811 03 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Alexandra Vasková
Tel.: +421259204700
E-mail: poslať životopis
ID: 2349558   Dátum zverejnenia: 30.9.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1000 Eur brutto (v závislosti od skúseností)